Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ma ove sto sam okacila super stoje, ovako kad se vide i nisu nesto...i ja ne volim wedges, al kad sam ih videla na nozi...7215049800_1_1_3.jpg?timestamp=1331834955090nesto mi zapale za oko...no, cena je takva da ih kupiti necu...enivej, ove patike smekam otkad su izasle...a506df17161456fe2e202fc76813ff7f.jpegadidas forevr

Link to comment
ma ove sto sam okacila super stoje, ovako kad se vide i nisu nesto...i ja ne volim wedges, al kad sam ih videla na nozi...
Meni su ranije wedges bile bas ruzne, a u poslednje vreme ih volim. Udobnost wedges u poredjenju sa stilklama je izlisno i pominjati.Evo par wegdes sandala koje mi se jako svidjaju, ove su mi naravno samo za gledanje.chloe-sandal-9.jpgChloeChristian%20Louboutin%20Black%20Espa%20drille%20Wedges.jpgChristian Loboutin Edited by sailorman
Link to comment

ja se oblacim za sebe i za druge zene. mislim da su mi se ove wedges svidele jer su me, ne znam ni sama zasto, podsetile na pretproslu sezonu balenciaga cipela... na koje sam odlepilaIMG_2630.jpgBalenciagaShoe.jpg

Link to comment

Mene podsecaju po obliku na one nesretne Kickers cipele sto su jedno vreme bile popularne medju mladima koji mrze narodnjake. Kapiram da su te podsetile na Zara wedges zbog kopci, a kopce su mi i jedino lepo na njima (mislim na Balenciaga)..

Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...