Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

aleksija, o cipelama pricas sa covekom koji se i dandanas kune u kaubojke?
frhost nije savrsen? ne verujem ti.
U ovima te niko nece voditi na ples :(
:(no, fizicka aktivnost je vrlo dobra za plesne misice.
Link to comment
  • 4 weeks later...

necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke. necu vise da nosim baletanke.planiram da opet kupim u becu neke cipelice koje nosim godinama, i koje su meni super, mada objektivno lice na opancice na podignutu petu sa sirokim kaisem oko zgloba. tja, ne mozemo svi imati ukusa.

Link to comment

ja bih apelovao na sve devojke koje nisu balerine da ne nose baletanke kad vec ne morajua primetio sam po gradu u par uznemirujucih navrata da su i muskarci poceli da nose ove zenske jeti cizme. 24.jpg

Link to comment
ja generalno ne volim ovakve cipele, al ove mi se nesto bas dopadaju... 1318101040_1_1_3.jpg?timestamp=1328177591776
Odlicne su. Lice na moje predivne i od strane foruma omrazene cipele :wub: :wub:
Link to comment
ja generalno ne volim ovakve cipele, al ove mi se nesto bas dopadaju...
odoli.samo odoli.(iz mene govori iskustvo bordo lakovanih cipela na platformu, sa nekim rerto kopčicama. dala brdo novca davno, i posle stalno mislila šta mi je to trebalo...)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...