Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

fala na cenjenju al' ovo poslednje ti ne stoji, n i k a k o!a propos basketa, moja jača polovina nosi samo i isključivo nike Jordan. neće ni da čuje da kupi druge patike iako su mu ove trenutne na izdisaju.
tvoj basketaner je u pravu - nema bolje!i meni se raspale al nosiću ih dok ne ostanem bez đona il dok moja jača polovina ne skupi hrabrosti da ih krišom baci.adidas sekto <_< nisam probao adidaske koje su približno udobne nikeu...@ducca: ove gornje su zajebane
Link to comment

Preudobna i prelepa akvizicija 22056302375_AW11.jpgJedino što me malo nervira je što izgledaju veće na nozi nego dok sam bila u radnji. A i nekako sam izuzetno vitko izgledala u tom ogledalu <_< Malo su kvarni sa tim ulepšavajućim ogledalima, ali dobro, kriza je pa mogu da razumem trikove za povećanje prodaje (srećni kupci više kupuju). Sad ustvari kad se setim i prodavačica mi je uputila neke cipela-nevezane komplimente; a mislila sam da je iskrena :o

Edited by Evi_
Link to comment
  • 4 weeks later...
41eAX6OgIaL._SX342_.jpgvrlo povoljno, na ponizenju, samo sto su moje crne i sivkaste.deluju jako udobno, al tek treba da se provere na terenu (kako god, moje stare hodacke svakako moraju u zasluzenu penziju)btw, ako ovo nije ta sexy glamurozna elegancija, ja ne znam sta jeste.
Link to comment

:lol:tacno sam znala ciji ce prefinjeni nos da se nabere od nerazumevanja.a jos ako bih rekla da se ja ovome vise radujem nego svim onim elegantnim cipelama koje povremeno kupim u slabasnoj nadi da cu ih nositi sa zadovoljstvom ili uopste...a da, legenda: cipele za pesacenje (a i za lose vreme)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...