Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Ne može ih preskočiti tek tako, u pitanju su obavezni turniri. Morao bi izmišljati neku povredu svaki put da bi preskočio, što nije nemoguće, ali verovatno nije najpametnije :)

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma to prvo mesto je nebitno. Bio je tu, video je to, osetio kako je to, i šta sad.
Da, to možda mi mislimo tako koji posmatramo sa strane, ali velikim šampionima poput Federera, Nadala, Novaka jako je stalo da se vrate tamo gde su nekad bili. Evo, i sam Novak je pre neki dan izjavio http://www.pressonli... ATP listi.html da želi povratak na prvo mesto ATP-liste. Još uvek se nije zasitio vladavine, smeta mu to što je sada samo drugi. Edited by Quizmaster
Link to comment

kakav je cirkusant ovaj Troicki :isuse: :isuse: :isuse:kako ga samo podjebavaju komentatori tenis kanalausrao se pobede vec dva putaDzelena™ :isuse:

Edited by tsva
Link to comment
camila-giorgi--0.jpgNovi superstar u najavi. Iza ovog bejbifejsa krije se razorna snaga, udarci jesu malo mehanički ali može se to još doraditi. Skrenula je pažnju na sebe u Vimbldonu gdje je ušla u osminu finala a juče je deklasirala Frančesku Skjavone. Pratimo dalji razvoj..
Link to comment
Ne deluje mi kao sujetan covek. Ego ima sigurno jer da nema bio bi kao Troicki. Povratice #1 jer je najbolji teniser na planeti. Nikad ga ne bi ni izgubio da je prosle godine posle US opena igrao barem poluozbiljno.
Oh, amputiranih li realnosti. Isuse. :isuse:
Link to comment
Novi superstar u najavi. Iza ovog bejbifejsa krije se razorna snaga, udarci jesu malo mehanički ali može se to još doraditi. Skrenula je pažnju na sebe u Vimbldonu gdje je ušla u osminu finala a juče je deklasirala Frančesku Skjavone. Pratimo dalji razvoj..
jel tesko napisati i ime? :)
Link to comment

Ja sam se kladio na Peng i ostao budan do 5. :lolol: Dakle, JJ nije normalna. U 2. setu je servirala za pobedu i izgubila gem sa nulom, od 5:4 do 5:7. U 3. setu ipak povela sa 2:0 pa je pocela kisa. Posle kraceg prekida Peng izjednacila na 2:2 ali JJ opet pobegla na 4:2. I to je kratko trajalo. U tie breaku je bilo 3:2 za Peng ali je JJ preokrenula na 6:3 i imala dva servisa. Naravno da nije iskorisyila sve tri mec lopte pa je imala jos dve sanse na 7:6 i 8:7. Peng je sve to spasila i zatim rutinski iskoristila svoju prvu mec loptu. I Kineskinja je po jucerasnjoj igri u nekakvom kanalu ali ocigledno ne u takvom kao JJ. Ova nasa je stalno nesto psovala i cudila se kada bi Peng pogodila neki winner. Cak mi je malo bilo zao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...