Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Debelo se namucio Novak. Mnogo defanzivno, mnogo kratkih lopti koje su da se razumemo i plod Hasove odlicne i ofanzivne igre. Has nije cekao na gresku Novaka vec je u svakom poenu igrao agresivno i isao po poen. Sve u svemu neubedljiv i prenervozan Novak. Deluje mi da mu nedostaje samopouzdanja i svezine. Vecinu meca je igrao bez nekog plana i cekao Hasove greske.Ipak je bio sjajan mec prvenstveno zbog Hasa. Na kraju 63 36 63 za dva ipo sata.Has je menjao majice. Poceo je u najkiu pa onda asics i na kraju najki :unsure:

Edited by bergasa19
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta se sa Novakom desava nije mi jasno. I box mu je prazan. Ostao je samo jos onaj maser ako se ne varam. gde je Vajda? Igra lose, pasivno, katastrofalno na brejk loptama. Da nije to sto jeste nikada ne bi dobivao ove meceve. Pobeda Tipse sutra ne bi bila nikakvo iznenadjenje.

Link to comment
Sta se sa Novakom desava nije mi jasno. I box mu je prazan.
Novak je izgleda u ozbiljnom fajtu sa ćaletom, prosto ne verujem da se na forumu nije pričalo o tome, Srđini radovi ovde su uvek temeljno praćeni...
Link to comment

Haas je car. :) Valjda ce Janko biti na nivou veceras i u tom slucaju ima velike sanse, vreme je za prvo ozbiljno finale. Mislim da je do sada igrao finala samo na ATP 250.

Link to comment

Na kraju 64 61 za 105 minuta. Iako izgleda da je Novak glatko dobio drugi set, sto je doduse i tacno, meni se cini da je imao i dosta srece. Svaka loptica koja je dodirivala mrezu posle novakovog udarca je prelazila u jankovo polje. Naizvinjavao se Novak Janku.Na 51 imao je tipsa na Novakov servis 0-40 i nije uspeo da uzme brejk. Odnos brejk lopti Novak 3 od 5 a Janko 0 od 6 isto dosta govori o mecu.Kad podvucem crtu dolazim do zakljucka da je Tipsa morao da dobije prvi set jer je bio bolji. To on mora sa svojim timom i sa samim sobom da resi.Novakov drugi set je ohrabrujuci za nastavak americke turneje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...