Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

by Index :P
:lol: Zar naše zapadne komšije nemaju pametnija posla, recimo da broje vlati trave po kvadratnom centimetru na centralnom terenu.
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Htedoh da pitam al nadjoh na zvanicnom sajtu rules - dakle i muski singl se igra u 2 dobijena seta, osim finala koje se igra u 3 seta. E sad, da li ce morati all white oprema? Cool je videti malo netradicionalnosi na Wimbledonskoj travi :wicked:
Ne mora, nosi šta ko hoće :)
Link to comment

cestitke bojanigde pratimo olimpijadu, tj je l postoji zajednicka tema ili svaki sport posebno? shodno tome where the hell is olympic tennis

Link to comment
cestitke bojanigde pratimo olimpijadu, tj je l postoji zajednicka tema ili svaki sport posebno? shodno tome where the hell is olympic tennis
i mene ovo zanimaima poseban pdf za olimpijadu, ali nema teme za tenis ... al' ima za badminton <_< a to me potseeti na najgluplji vic iz detinjsta o toalet i šmirgl papiru :lol: ... mislim, možda može da posluži (i tema badminton) cool.gif
Link to comment
aj moze ovde ako se nadlezni ne ljutehttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=17738
al' si brz bre :Hail: a što bi se ljutili, pa nismo valjda prokuženi god glavnihtm:unsure:
Link to comment

to mi recisad vidim i temu PbP, valjda nece biti preklapanjamislim, tesko ce to da funkcionise kad budu bili paralelni nastupi nasih i slza koji min pocinje ana ako se ne varamrezervisala sam vreme doduse za jelenu protiv serene :lol: dakle nevidjeno :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Izgleda da će kanadski masters biti više na nivou neke 500-tice sa Novakom, Rafom i Rodžerom koji su odustali.
jel' ima negde zvanično da je novak odustao ?ako jeste, onda je baš u teškoj dubiozi
Link to comment

Hm... zvanično nisam ništa pročitao, ali su navodno Britanski mediji to objavili nakon jučerašnjeg poraza plus što imam neki, ajd da kažem, poluinsajderski info da će tako biti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...