Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sklonite ovu budaluhttp://sportal.rs/news.php?news=78971
On je apsolutno najveći debil koji se oglsio u vezi tenisa, ikada.Nijedna jedina izjava nije imala ni trunke smisla ni mozga.A o tome da je neopevani maler da ne pričamo.
Link to comment

plakala je vec i pre toga nekoliko puta. najmanje dvaput u toku 2. seta.nju izgleda treba nalupati po dupetu pre meca, preventivno. da bar ima zasto da place.

Link to comment

Jel gledao neko ovog mladog Belgijanca, Dominica Thiema? Danas na poslu sam se nesto malo kladio i, posto sam roknuo keca na Klizana protiv njega, gledao sam preko strima... i mislim da ce malisa da bude opasno dobar igrac. Izgubio je 7:5 u trecem setu ali je imao mnogo fenomenalnih poena, vracao neke nemoguce lopte, a ima i prilicno dobru anticipaciju i brz je (iako mi se cini da je prilicno visok). Deckonja je '93 godiste, mislim da ce biti bar top20 jednog dana.

Link to comment
Jel gledao neko ovog mladog Belgijanca, Dominica Thiema? Danas na poslu sam se nesto malo kladio i, posto sam roknuo keca na Klizana protiv njega, gledao sam preko strima... i mislim da ce malisa da bude opasno dobar igrac. Izgubio je 7:5 u trecem setu ali je imao mnogo fenomenalnih poena, vracao neke nemoguce lopte, a ima i prilicno dobru anticipaciju i brz je (iako mi se cini da je prilicno visok). Deckonja je '93 godiste, mislim da ce biti bar top20 jednog dana.
Nisam ga gledao, od 93. godišta gledao sam Pavića koji mi se veoma dojmio i Goldinga koji me nije impresionirao. Tijago Fernandes, koji je najavljivan kao velika zvijezda i koji je čini mi se prošle godine čak osvojio i neki čelendžer, doživio je pad. Čeh Veseli u poslednje vrijeme postiže odlične rezultate na fjučersima, a najbolje rangiran je Kubler iz Australije na 310. mjestu.Damira Džumhura sam gledao prije neku godinu na juniorskom Vimbldonu, 92. je godište i na pragu je ulaska u prvih 200, izgleda da je dosta napredovao. Mislim da je posle Harisaona i Tomića sledeći igrač po rankingu iz te generacije.Uzgred, ok ako igraš na sitno, ali ovi postvimbldonski turniri mi ne izgledaju baš kao prava prilika da se zaradi na kladionici.
Link to comment
Nisam ga gledao, od 93. godišta gledao sam Pavića koji mi se veoma dojmio i Goldinga koji me nije impresionirao. Tijago Fernandes, koji je najavljivan kao velika zvijezda i koji je čini mi se prošle godine čak osvojio i neki čelendžer, doživio je pad. Čeh Veseli u poslednje vrijeme postiže odlične rezultate na fjučersima, a najbolje rangiran je Kubler iz Australije na 310. mjestu.Damira Džumhura sam gledao prije neku godinu na juniorskom Vimbldonu, 92. je godište i na pragu je ulaska u prvih 200, izgleda da je dosta napredovao. Mislim da je posle Harisaona i Tomića sledeći igrač po rankingu iz te generacije.Uzgred, ok ako igraš na sitno, ali ovi postvimbldonski turniri mi ne izgledaju baš kao prava prilika da se zaradi na kladionici.
@Zli Gli: Nije mnogo bitno ali Thiem stalno dobija WC za austrijske turnire, ne znam sto mislis da je Belgijanac. ;) Ako mislis na ovog Tiaga rezultati stvarno ne obecavaju mnogo. Mozda je osvojio u dublu neki celendzer posto je tu u 500. Dzumhur je do 200. mesta dosao uglavnom zbog fjucersa, na celendzerima jos nije napravio nesto veliko. Ima jedno polufinale ali imao je tu lak zreb za jedan celendzer. Pavic ima te dve pobede na ATP turnirima ali na fjucersima je i pre i posle toga gubio od svakakvih. A i pobedu protiv Ferrera ne uzimam za ozbiljno, Juan Carlos je to tankirao tako ocigledno. U sledecem kolu je vec izgubio od nekog Kuznetsova.
Link to comment

Nemam pojma sto sam napisao da je Belgijanac, valjda mi je to ime i prezime zvucalo tako :D Uglavnom, od sad cu da ga pratim mnogo pomnije jer me jako zanima da li ce napraviti nesto ozbiljno u karijeri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...