Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

što je nesretni Tomić predao meč protiv Haasa?
Navodno se ne oseća dobro zadnjih 10-ak dana, ali sa njegovom istorijom odustajanja ko će ga znati :)
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navodno se ne oseća dobro zadnjih 10-ak dana, ali sa njegovom istorijom odustajanja ko će ga znati :)
pa tako nekako je delovalo njegovo objašnjenje glavnom sudiji: "Ne mooogu! nije mi dobro..."
Link to comment

Gledajući danas malo treći set izmedju Raonića i Feda, najveći mi je utisak da je Fed jako bitan lik u toj dinamici odnosa izmedju trojke na vrhu.Tačnije, mislim da je kojim slučajem Fed batalio tenis prošle ili sezone kad je završio Slem, da bi se neko od ovih iz drugog ešalona ili neki mladji kao Raonić, već probili i možda čak i na nekom slemu otišli skoro do samog kraja.Ovako, sve te potencijalno zajebane mečapove (za Novaka i Rafu) sa odličnim serverima (na bržim podlogama), poprilično raščisti Fed koji je penicilin za njih.Ok, tu i tamo i njega izbaci poneki kad ima dan, ali uglavnom on to standardno rešava, što skilom, što glavom.

Link to comment

Da li je ovo sto Fed radi za divljenje i hvatanje poslednje prilike za prvo mesto ili je ovo maksimum umornog starca da mu ova dvojica ostavljaju mrvice na nebitnim turnirima saznacemo za nekih 5 sedmica.U isto vreme, na veoma jakom fjucersu u Bethany Beach Lukic iz kvalifikacija dosla do finala, sest uzastopnih pobeda bez izgubljenog seta. Da li ce Vojka zaseniti Mekov i Noletov niz?

Link to comment
Da li je ovo sto Fed radi za divljenje i hvatanje poslednje prilike za prvo mesto ili je ovo maksimum umornog starca da mu ova dvojica ostavljaju mrvice na nebitnim turnirima saznacemo za nekih 5 sedmica.
Nekad sam mislio da ako osvoji ovo ili obori ono, da će da "obesi kopačke o klin", ali sad mislim da će da igra dokle god je iole u konkurenciji za neki od velikih trofeja + da igra na nivou da samo Rafa i Novak u punoj brzini mogu da ga delju. Naravno, ukoliko ga mimoidju povrede.
U isto vreme, na veoma jakom fjucersu u Bethany Beach Lukic iz kvalifikacija dosla do finala, sest uzastopnih pobeda bez izgubljenog seta. Da li ce Vojka zaseniti Mekov i Noletov niz?
:lol: ja sam mislio da ti te turnire i rezultate izmišljaš, majke mi, mrzelo me bilo da proveravam.
Link to comment
Nekad sam mislio da ako osvoji ovo ili obori ono, da će da "obesi kopačke o klin", ali sad mislim da će da igra dokle god je iole u konkurenciji za neki od velikih trofeja + da igra na nivou da samo Rafa i Novak u punoj brzini mogu da ga delju. Naravno, ukoliko ga mimoidju povrede.
ne vidim sta je tu toliko lose? prosle godine je igrao finale RG i bio na poen do finala USO... covek je legitimni no3 danas, ne vidim nijedan razlog da se povuce. Agassi je bio 3 godine stariji nego sto je Pederer danas kada je bio prvi na svetu i osvojio svoj poslednji GS.
Link to comment

Ma nije uopšte loše, tj. bar ja to ne doživljam kao loše. Šta više, ja bih voleo da bude još tu, barem još koju sezonu. Mislio sam prvenstveno da će da mu bude dosadno, a i klinke su tu (mislim na decu):D Brejk za Hasa :Hail: Rodjko na travi

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...