Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovakav SO nece mnogo kome nedostajati. Sa druge strane, drzava koja ima svetski reket broj1 i finaliste FED kupa nema ni celendzer sto je malo neverovatno, ali ocekujem da ce agilni predsednik saveza Jeremic reagovati.Ali zato se mediji bude. http://www.telegraf.rs/sport/215597-atraktivna-teniserka-prekinula-penzijuOvo u spojleru nije istina (ni slika ni udaja) pa ne morate ni da ga otvarate.

Edited by MrX
Link to comment
što je to odlična vest, stvarno ne kapiram :unsure:
Novaku je taj turnir samo pravio gužvu u rasporedu, uvek je bio u nezgodno vreme, a bio je skoro pod moranjem da ga igra. Takođe i zbog tog termina održavanja teško da je imao neku budućnost, nije se mogao takmičiti sa Barselonom i ostalima, a ne verujem ni da bi narednih godina bilo drugačije. I konačno više neću morati da čitam po forumima kuknjavu kako država finansira Đokovićev turnir, a on živi u Monaku ili šta već :P
Link to comment
Neočekivano, ali odlična vest :)
Hm... ja sam ove godine otišao jedan dan na SO i bilo mi je super. Mnogo lepše nego da učestvuju Novak, Janko, Viktor i još deset iz TOP 20 pa da ne može da se pridje onoj okretnici autobusa od gužve. Ko voli tenis tome nije smetao ni ovakav SO. Mada kontam ja ekonomski momenat po kome je krajnje neisplativo držati ATP turnir na kome će ti prvi nosilac biti Anduhar a prva zvezda matori Nalbandijan....
Link to comment

pa ne znam, meni baš žao.i ne kapiram ni janka ni viktora. nešto sumnjam da su viktoru dali kintu da igra u bukureštu ili janku u barceloni (pored cele španske armade)janko kao ovamo nešto radi sa mladim naraštajima, a ne može da odigra jedan *ebeni turnir u svojoj zemlji za te klincejbg, ne doguraju janko i viktor na svakom turniru do finala pa da im je pretrpan raspored ako je već pretrpan novakov. njih dvojica su me najviše razočarali oko ove priče.

Edited by duda
Link to comment

Janka i mogu da razumem, Barselona je ATP500, 4 ili 5x već fond nagrada, najjači protivnici itd, ali Viktor koji umesto Beograda odabere Bukurešt i tamo izgubi odmah od nekog anonimusa je wtf. Jedino ako su mu dali žešće pare da se tamo pojavi ili se možda zamerio nekom ovde :)

Link to comment
Janka i mogu da razumem, Barselona je ATP500, 4 ili 5x već fond nagrada, najjači protivnici itd, ali Viktor koji umesto Beograda odabere Bukurešt i tamo izgubi odmah od nekog anonimusa je wtf. Jedino ako su mu dali žešće pare da se tamo pojavi ili se možda zamerio nekom ovde :)
Ili mu je blam da pred svojima odmah izgubi od nekog anonimusa
Link to comment

alo, dosta raspredanja oko belgrade opena, a da se ne stavi neka slika... trbea uvesti pravilo da se svaki post na tenisu mora propratiti sa prikladnom ili manje prikladnom slikom... di je ona Lynn kada je covek treba?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...