Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

samo da se pokenjam u usta svima koji se pokenjavaju po sudiji, covjek je pogrijesio nekoliko jebenih milimetara. to sto se djovak raspao je njegov problem, ne sudije.
ovo...
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

dajte ljudi vise dosta sa tim napusavanjem, pokenjavanjem. pun forum kuraca i govana.
samo sam koristio isti rjecnik iz prethodnih postova.
Link to comment
samo sam koristio isti rjecnik iz prethodnih postova.
izvini, tebe sam kvotovao a obratio sam se svima. valjda u zivotu ne pricate tako isto, majku mu?¿ nisam glasao - pusi kurac, kriv sudija...
Link to comment
A šta ćemo sa pet jebenih istih ovakvih grešaka u prvom setu protiv Ferera kad se lomio rezultat u istom....Jenom je čak Rafa i slagao za trag. Hoćeš li i zbog toga da mi se pokenjaš u usta....Previše da bi bilo slučajno.
nisam gledao. ti zaista vjerujes da je sudija vidio da je dobra i viknuo aut? takve teorije zavjere jos nismo imali.
Link to comment
...valjda u zivotu ne pricate tako isto, majku mu?¿...kriv sudija...
Ajde ne zezaj...to je valjda sastavnio dio pracenja sporta i legitimna reakcija. ;)Za ostatak ne znam.
Link to comment
nisam gledao. ti zaista vjerujes da je sudija vidio da je dobra i viknuo aut? takve teorije zavjere jos nismo imali.
Ne! Nego je glup. Instrukcija je da se šuti osim ako nije apsolutno siguran da je aut. Takodje je instrukcija da pusti da odskoči, sačeka neki deo sekundi, osmotri trag pa onda vikne aut.
Link to comment

rafa mu se nudi ali nikako da iskoristi...a frustracija ce biti sve veca i veca i tesko da ce se vratiti posle i ovih propustenih brejk lopti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...