Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Evo ovde, pregledno:http://www.atpworldtour.com/posting/2012/1536/mds.pdfSledeći Vavrinka ili Melcer. Elem, Novaku teren za sada ne leži previše, tociljanje kao na ledu par puta, mada tek je počeo. DGT je odigrao super, nema dileme, ali ipak Novak solidan kad je bilo najbitnije :)

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam bojkotovao, jer smradovi sa Eurosporta izgleda nisu nikom dali prenos, pa se pušta samo ATP.A tako sam hteo da gledam kako Mona ružno kara Karolinicu
ne diraj u svetinju, avetinjo! :twak: Karolinica :wub: se vazda lepo kara, na bilo kom kraju motke da je!
Link to comment
Evo ovde, pregledno:http://www.atpworldtour.com/posting/2012/1536/mds.pdfSledeći Vavrinka ili Melcer. Elem, Novaku teren za sada ne leži previše, tociljanje kao na ledu par puta, mada tek je počeo. DGT je odigrao super, nema dileme, ali ipak Novak solidan kad je bilo najbitnije :)
thxmogao bi vavrinka da bude dosta neguodan.
Link to comment
thxmogao bi vavrinka da bude dosta neguodan.
Sve zavisi kako Nole odigra. Ako se bude osećao dobro na terenu, ne bi trebalo da bude većih problema. U suprotnom su mu svi neugodni :)
Link to comment
ne diraj u svetinju, avetinjo! :twak: Karolinica :wub: se vazda lepo kara, na bilo kom kraju motke da je!
Dobro, evo nek ne bude ružno, može i u 3 napeta seta :P
Link to comment

Nekoliko veoma zanimljivih mečeva (na papiru :D) sutra:Davidenko - Nadal: Ako odigra kao što zna, Denko može i iznenađenje da napravi na ovakvom terenu. Ne verujem doduše, ali opet ima i dobar skor s Nadalom :)Federer - Raonić: Ovde je već moguće iznenađenje, Federer dugo nije igrao, prvi meč na šljaci, a Raonić je razmontirao Nalbandijana u prethodnom kolu, plus odlično igrao protiv Marija u BarseloniAna - Azarenka: ana je odlično počela, ako se dobro sećam 7 asova danas i 0 duplih grešaka, mada Azarenka je broj 1; pobeda ovde bi bila u pravi čas za Anu :)

Link to comment
Sve zavisi kako Nole odigra. Ako se bude osećao dobro na terenu, ne bi trebalo da bude većih problema. U suprotnom su mu svi neugodni :)
pa da. sve zavisi od novaka. ako izadje nadrkan i nadrndan i sa potcenjivackom taktikom moze biti zajebano. trebao bi malo da se uozbilji. ipak je broj 1.
Nekoliko veoma zanimljivih mečeva (na papiru :D) sutra:Davidenko - Nadal: Ako odigra kao što zna, Denko može i iznenađenje da napravi na ovakvom terenu. Ne verujem doduše, ali opet ima i dobar skor s Nadalom :)Federer - Raonić: Ovde je već moguće iznenađenje, Federer dugo nije igrao, prvi meč na šljaci, a Raonić je razmontirao Nalbandijana u prethodnom kolu, plus odlično igrao protiv Marija u BarseloniAna - Azarenka: ana je odlično počela, ako se dobro sećam 7 asova danas i 0 duplih grešaka, mada Azarenka je broj 1; pobeda ovde bi bila u pravi čas za Anu :)
evo da tipujem ove meceve :)davidenko uzima 6 gejma max.fed lako u dva setavika u 3
Link to comment

Odlični parovi, nadam se da ne igraju svi pre 5. Iako Nikolaj ima najmanje šansi od ostalih (Ane i Miloša), mogao bi da odradi jedan "bez starca nema udarca" metak. A i šljaka mu je podloga na kojoj igra odlično.edit: da ne bude da mislim da će da dobije, samo kažem da bi bilo lepo :)

Edited by Garnirung
Link to comment
pa da. sve zavisi od novaka. ako izadje nadrkan i nadrndan i sa potcenjivackom taktikom moze biti zajebano. trebao bi malo da se uozbilji. ipak je broj 1.
U principu ništa mu ne smeta i da izgubi ovde. Podloga veze nema sa RG-om, tako da je slaba ili nikakva priprema, a još može i da se povredi ako se oklizne.
evo da tipujem ove meceve :)davidenko uzima 6 gejma max.fed lako u dva setavika u 3
Ako Miloš bude servirao kao danas (100% osvojeni poeni na prvi servis!!), nema šanse da bude lako u dva seta. Videćemo :)
Odlični parovi, nadam se da ne igraju svi pre 5.
Nadal oko 3.30, svi ostali predveče :) Edited by Time Crisis
Link to comment

Daj šta daš :) S obrzirom da Anu i Viku neće davati, može i Rodjko i Miloš da prodju.Mona preokrenula u drugom, to lutko :Hail:Neeeeee...dobi :wub: u Tbu

Edited by Garnirung
Link to comment

Takodje, nikad čuo, a po statistici i nema ništa bitno iz Premijer serije, jednom drugo kolo Slema. A nije ni čudo, mislim to za teren. Cirijak uvek ima neke finte za promociju. Trofej je isto neka bizarna statua, u S/M stilu.

Link to comment

ovaj teren je izgleda žešći šit, ovde će uzeti titulu onaj ko ostane duže na nogama <_<

Raonić : "It's slippery and hard to change direction, but that benefits me in a way."Djokovic: To play well on these courts you need to wear football boots - or be Chuck NorrisSimon: DangerousWawrinka: Terrible, don't feel safe underfootBellucci: Next year Adidas should give me football boots.
i još je izgleda problem zaustaviti se kod proklizavanja. podloga se ne ponaša kao šljaka već kao led. kakva je bruka postao ovaj turnir. tačno za izbegavanje. em opasan em nikakva priprema za rg
Link to comment
Daj šta daš :) S obrzirom da Anu i Viku neće davati, može i Rodjko i Miloš da prodju.Mona preokrenula u drugom, to lutko :Hail:Neeeeee...dobi :wub: u Tbu
lepo ti ja rekoh, Karolinica :wub: kara lepo :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...