Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Đorđe Đoković izgubio 6-4 6-2 u kvalifikacijama za SO... nisam gledao meč, ali čini mi se da će i on stopama srednjeg brata. U Barseloni Ferer pobedio Raonića, očekivano čini mi se.
To si zakljucio po ovom porazu protiv top 200 igraca, do povrede 70 i nekog igraca, decko ima 16 godina, sjajnu tehniku, tek treba da se razvija kroz juniorski staz pa fjucersi..
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preciznije, puni 17 godina za manje od tri meseca, npr. Nole i Del Potro su u sličnom uzrastu bili blizu top 300, ali ok, ne insistiram da sam u pravu :)

Link to comment

Dakle ako ne postane novi Nole ne racunamo da je igrac, prvi put sam ga danas gledao pa bi verovatno slicno razmisljao ali se danas videlo kroz oba seta da je prosao Pilicevu akademiju, servis i voleji poput starijeg brata najlsabiji elementi igre ali sa osnovne linije iako jos junior drzi cvrstu duboku loptu sa 10 godina starijim Francuzom

Edited by Team_Penske
Link to comment
Đorđe Đoković izgubio 6-4 6-2 u kvalifikacijama za SO... nisam gledao meč, ali čini mi se da će i on stopama srednjeg brata. U Barseloni Ferer pobedio Raonića, očekivano čini mi se.
Na kog od dva starija brata misliš...biggrin.gifOuana je odličan čalendžer igrač koji ima finih skalpova i sa ATP tour-a. Ovih šest gemova su sasvim fin rezultat za Đorđa.edit: isuse.gif umesto srednjeg pročitao starijeg... Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Dakle ako ne postane novi Nole ne racunamo da je igrac,
Nisam to rekao; trenutno je 721. junior na svetu i odigrao je 10 mečeva, a može da se takmiči kao junior (ako dobro shvatam pravila) još samo sledeću sezonu. Većina sadašnjih top 50 igrača je već imala neki rezultat u to vreme. :)@JLP:D Edited by Time Crisis
Link to comment

Ovo sa 721. junior sveta gde vecina njegove generacije igra poslednju juniorsku sezonu je presudno. U njegovim godinama je bitno kako igra protiv juniora ili na fjucersima, a da li ce Ouani ili Federeru (neko ce izaci na teren da zgazi protivnika, a neko da se sto manje oznoji) uzeti jedan ili sedam gemova u mecu nije pokazatelj nicega, i njegov brat je pre 2-3 godine skoro dobio jedan ATP mec, skupio je desetak meceva protiv vrhunskih igraca sa ovakvim ili onakvim otporom pa sa 21 godinom je jos uvek daleko od celendzer nivoa.

Link to comment

ako se ne varam, đorđe je prošle ili pretprošle godine imao mononukleozu, a nisu baš sve mono a la fed, mislim, ima ih i a la ančić ;) .to je moglo mnogo da ga uspori. u svakom slučaju, naredne dve godine će sve pokazati. slušala sam bolitijerija da govori veoma lepo o njegovom talentu, ali imao je i bolitijeri raznih bisera tipa neprimanja safina u akademiju zbog ''nedostatka talenta'' :D ...

Edited by duda
Link to comment
da, to. mogao je odmah posle toga da mu pruzi ruku.
Nakon toga deset uzastopnih poena za Rafu i kraj...isuse.gif Svejedno, sjajan sjajan tenis Hail.gif. Dača bi ( pod uslovom da ne čokira ) ovim što je prikazao danas lagano otresao i Feda i Mareja a verovatno bi dobio i Đokovića....edit. jeste nijansa kada ti na protivnikovu set loptu udariš lopticu ramom i ona padne u sam ugao terena. Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...