Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam gledala meč, ali gledala sam endija u mc i nisam uopšte iznenađena što je izgubio danas od miloša
nije da se previse ocekivalo od endija na sljaci ali i onda dva ovakva poraza...losiji je i od federera na sljaci. mada sam prosle godine posle rg mislio da ce moci nesto ozbiljnije da uradi ali nisa od toga.
Link to comment
nije da se previse ocekivalo od endija na sljaci ali i onda dva ovakva poraza...losiji je i od federera na sljaci. mada sam prosle godine posle rg mislio da ce moci nesto ozbiljnije da uradi ali nisa od toga.
ne kapiram ovo ... federer je sjajan na šljaci, on i đoković tu su negde. problem je sa fedom što je nadal (i još na šljaci) horor match up za njega.osim što je osvojio rg i neke šljakaste mastere, fed je odigrao i dosta šljakastih finala, uključujući i nekoliko na rg. endi ne može ni u istu rečenicu sa federerom kada je šljaka u pitanju
Link to comment

Ako sportski bogovi malo zaobidju Nemice sa povredama, uskoro će da preplave Top 10, a neke bi mogle i do slemova.Mona igra odličan tenis, vredi je ispratiti. Meč sličan kao i u Indijan Velsu, isto protiv Azarenke. Ono što je kolje je ta igra make or break. Mnogo vinera (62 posle 3 seta), ali i mnogo neiznudjenih. Odličan prvi servis, što i nije čudno jer je visoka, ali drugi joj je kao i kod većine igračica mlak i nema neku varijabilu (osim kad ga igra kao prvi, ali je danas zbog toga upucala više od 10 duplih grešaka) Vika stabilna, par fenomenalnih poena, mudro istrpela neke gemove gde ju je Mona ispreskakala, da bi sačekala momenat kad krene lošija serija.Neki Monini poeni iz bekhenda :Hail:

Link to comment
ne kapiram ovo ... federer je sjajan na šljaci, on i đoković tu su negde. problem je sa fedom što je nadal (i još na šljaci) horor match up za njega.osim što je osvojio rg i neke šljakaste mastere, fed je odigrao i dosta šljakastih finala, uključujući i nekoliko na rg. endi ne može ni u istu rečenicu sa federerom kada je šljaka u pitanju
Slažem se, smešno je i pominjati Endija i Feda zajedno kad se radi o šljaci, Endi na šljaci apsolutno nikakvih rezultata nema :)
Link to comment
ne kapiram ovo ... federer je sjajan na šljaci, on i đoković tu su negde. problem je sa fedom što je nadal (i još na šljaci) horor match up za njega.osim što je osvojio rg i neke šljakaste mastere, fed je odigrao i dosta šljakastih finala, uključujući i nekoliko na rg. endi ne može ni u istu rečenicu sa federerom kada je šljaka u pitanju
ma on to stizao do finala i osvajao masterse na pure skill...
Link to comment

Ima li još koji način? Na sreću :D ?Elem, Endi nikad ništa nije odigrao na šljaci do prošle godine, pa se i Bodo istripovao da mu je to možda slem na kojem iznenadjujuće ima više šansi da uzme, nego beton ili trava gde barem ima statistiku iza sebe (verovatno logikom da je odličan defanzivac).Lično ne verujem, tj. šanse su mu kao i Maši, s tim što je ona još i uspela da uzme nešto na šljaci.

Link to comment
Ima li još koji način? Na sreću :D ?
:Dma mislio sam na to da je on generalno toliko bolji teniser od vecine da mu se taj minus koji ima na sljaci i ne izrazi toliko da izgubi meceve..
Link to comment

stosur je za klasu bolja teniserka na šljaci od marije, ali zato marija ima glavu i srce šampiona.dobila je ovo samo i isključivo na volju. njeno kretanje na šljaci je smejurija.

Link to comment

+1Mada ja sam bio više u fazonu Kobca, briga me ko će da pobedi... :) (samo da se završi što pre)Ove sam već dovoljno puta gledao, sad malo ove "klinke".

Link to comment

Đorđe Đoković izgubio 6-4 6-2 u kvalifikacijama za SO... nisam gledao meč, ali čini mi se da će i on stopama srednjeg brata. U Barseloni Ferer pobedio Raonića, očekivano čini mi se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...