Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam lepo rekao da mu Monte Carlo nije trebao, ali mene nece niko da slusa....
Najbolje sad da je neko mogao da predvidi da će mu umreti deda za vreme turnira. Inače još jedno finale + poeni, nema razloga da bude nezadovoljan sa rezultatske strane. U krajnjoj liniji bolje da izgubi od Rafe ovde nego negde drugde, moralo se desiti kad-tad.
Link to comment

Krajinovic (dobio WC za Barselonu) dobio u prvom kolu 2-0 i i de na Ferera u drugom koluhoce li mu dati familija WC za Serbia Open?

Link to comment

O promeni boje šljake na turniru u Madridu:"Promena je ponekad dobra, volim inovativne i kreativne ljude. Sa druge strane, ovo će biti prvi turnir na plavoj šljaci u istoriji tenisa. Da budem iskren, koliko znam nijedan od tenisera iz vrha ATP tura nije zadovoljan ovom odlukom. Ja takođe nikada nisam igrao na plavoj šljaci, Rafa isto, kao i Rodžer. Mi čak ni ne znamo da li se radi o prirodnoj plavoj šljaci, pošto je prirodna boja kao što znate crvena. Nisam previše srećan zbog ove odluke. Ne krivim organizatore turnira, svaka im čast na ideji. Ipak, postoji jedno pravilo da predsednik ATP može sam da donosi odluke, a to u ovom slučaju nije fer", rekao je Novak. Ni Nadal nije previše srećan zbog boje podloge, iako se igra na njegovom terenu. "Madridu nije potrebna inovacija kada je reč o tipu i boji podloge, jer je već prepoznatljiv i jedan je od najcenjenijih u svetu. Istorija tenisa na šjaci je obojena crvenom a ne plavom bojom. Možete me nazvati tradicionalistom, ali ja to nisam. Volim promene, ali je ovo po mom mišljenju greška", ispričao je Nadal. Endi Marej takođe tvrdi da bi bilo bolje da se turnir igra na crvenoj podlozi. "Iako to mislim, ponekad se na turniru u Madridu loptica ne vidi najbolje tako da razumem razloge promene. Zato će turnir biti jedinstven u svetu što je ponekad dobro za ATP. Smatram ipak da ovo nije najbolje vreme, najbolji trenutak za promenu", dodao je Škot. Svakako da je razgovor o boji šljake besmislen, ali kakva decentnost u odgovorima...voleo bih da Mekinro da svoju formulaciju.

Link to comment

ona bartel što je pobedila anu sada ugazila i bartoli i to još ana može da bude sretna, otkinula joj je set. bartoli samo 4 gema.viktor nastavlja slobodan pad <_< .

Link to comment
zar nije bilo 7-5 7-6 :unsure:
uh jeste, ja valjda utripovala pošto je bio tb da je ana izvukla set :isuse: al' dobro, i tako je bolje prošla od bartoli ... mada, poraz je poraz, kakogod <_<
Link to comment

ma janko danas samo da uhvati koji gem i da bude zadovoljan.njemu ekstremno ne leže nadalovi spinovi, jedan je od tenisera koji se lošije sa tim nosi.gledala sam njihov jedini meč na šljaci, to je bio dc meč 2009-te, mučeni janko nije znao šta ga je snašlo. skupio je tri gema u tri seta. danas bi možda mogao da skupi koji gem više. sve drugo bilo bi čudo ravno iskrcavanju marsovaca na terazije cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...