Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta mislite sutra Nadal - Simon? Hoce li Nadal brutalno pocistiti pushera ili ce ga ovaj smor od coveka, ipak, malo namuciti?
Verovatno će ga malo namučiti, ali to je sve.
Link to comment

novak dosta glasno stenje, to nikako ne valja..i pravi brejk berdic 4-5ocajan tenis u prvom setu s primesama vetra. novak bezvoljan, berdih jednostavno lose servira. i pored toga osvojio set sa 6-4...zivo me zanima kakav ce novak biti u drugom setu. hoce li nastaviti ovako da igra i da izgubi za pola sata ili ce se sabrati i igrati onako kako se ocekuje od njega.

Edited by 189-
Link to comment

novak pobedio cool.gifznatno je podigao nivo igre u drugom i trecem setu. posle one spasene brejk lopte u prvom gejmu drugog seta krece novak sa ocekivanom igrom.vrlo los mec prouzrukovan losim terenom i jakim vetrom. (zamisljao sam anu kako bi servirala pri ovakvom vetru..)svaka cast novaku sto se i pored svih problema mogao podici i preokrenuti rezultat. tu se vidi da li je neko sampion ili ne. mnogi bi se raspali, ili cak ni ne bi dosli do polufinala.bas me zanima koga je nadal zeleo za protivnika :D novaku ove pobede mogu biti veliki boost za finale + smrt dede moze biti veliki motiv..

Link to comment

Znači ipak jedan klasik u najavi po 31. putUkoliko Novak ovde dobije mislim da će pola posla za eventualni susret na RG biti obavljeno...

Link to comment

I ako ne dobije, odličan rezultat s obzirom na okolnosti :) Rafa s druge strane ako ne dobije, ne znam čemu može da se nada u nastavku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...