Jump to content

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Ja bih te tri spodobe lagano iskulirao. Odrastao sam uz "hodze i popovi, najveci lopovi".Razumem zasto Novak nije ali mi se ipak gadi.
i ja imam takav stav prema popovima, pa bih kulturno pozdravio ljude. to sto ja mislim da su popovi generalno lopovi, ne znaci da je direktno taj pop lopov. niti mi to daje za pravo da sikaniram nekoga samo na osnovu njegove odece. NJoletu svaka cast na tome sto je uradio. pokazao je visok stepen kulture i pristojnisti, i nista sem toga.
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

apsolutnosto se tice toga sta je sabansko, a sta ne, i to je vrlo subjektivna kategorijamoze biti sabanska i repetitivna afirmativna reakcija na uvrezeno (ne i uvek opravdano) poimanje sabanizma.ovde je zapravo razvijen svojevrsni uslovni refleks na neke simbole pa se generalizuje na sve stranemeni je recimo ta fobija totalno neshvatljiva, mislim da je tesko preterivanje i da se otela kontroli. doduse mnogo sta se otelo kontroli, ovo je jos i najbenigniji kolateraldanas se recimo osoba koja nosi krst oko vrata smatra kuznom jebote, a onaj sto nosi ray ban je smeker do jajajako povrsne ocene i etikete na osnovu krajnje, ali krajnje marginalnih stvari koje uopste ne uticu na sustinu ni(e)cijeg bicaovo je zapravo moj generalni dojam, nema veze sa novakom, opsteprisutan je u svim sferama

Edited by Afterburner
Link to comment
Ja bih te tri spodobe lagano iskulirao. Odrastao sam uz "hodze i popovi, najveci lopovi".Razumem zasto Novak nije ali mi se ipak gadi.
Ne treba smetnuti uma da je on zaista ono što se zove "javna ličnost" i da se njegove reakicje ne mogu tretirati kao reakcije bilo kog anonimusa.On je zaista inteligentan momak koji zna da ga javnost prati u svakom trenutku i sasvim sigurno prema tome prilagođava reakcije, tako da mnogo onog što vidim sasvim sigurno nije njegova istinska reakcija, već nešto što je na osnovu svoje, nazovimo to "društvene odgovornosti" dužan/prisiljen da uradi.Jednostavno, (na žalost), aršini koji se primenjuju od strane javnosti na njega i"obične" smrtnike nisu isti.
Link to comment

Elem, da se vratimo na temu i ostavimo šabanluk po strani, izgubio Filip u tri seta 2-6 6-2 6-4, koliko sam pročitao meč sa puno grešaka sa obe strane, na kraju ipak je Fognini top 50 igrač.

Link to comment

Pošto je već krenula sezona šljake, evo rasporeda ko šta igra od naših do Roland Garosa:Novak MC, Beograd, Madrid, RimJanko MC, Barselona, Madrid, Rim, DizeldorfViktor MC, Bukurešt, Madrid, Rim, Dizeldorfod vodećih:Rafa MC, Barselona, Madrid, RimFed zasad samo Madrid i Rim, nema ga na listi za Estoril, a još nije tražio wild card za MCMarej MC, Barselona, Madrid, RimJJ već ispala u Čarlstonu, Kopenhagen, Študgart, Madrid i RimAna Študgart, Madrid i Rimeventualno Fed kup 21.

Link to comment

jj trenutno na terenu protiv laure robson. dobila prvi set 6:4 i vodi u drugom ali ... igra je toliko očajna da me je blam da kačim link za strim :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...