Jump to content

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D ma daj, sta bi ti uradio na njegovom mestu?¿ ispostujes ljude, 10-15 sekundi i furaj dalje.
Sasvim sam siguran da bi na Noletovom mestu sa gnušanjem i indignacijom odjebao i popa i šajkačare™, da bi pokazao da je 1čovek sa stavom. Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Sasvim sam siguran da bi na Noletovom mestu sa gnušanjem i indignacijom odjebao i popa i šajkačare™, da bi pokazao da je 1čovek sa stavom.
ček, ček. znači čovek sa stavom bi bio samo u slučaju da pokaže gnušanje i indignaciju spram ovih što su ga spopali?ha, pa da sam juče umrla mislila bih i da je recimo iskaz poštovanja spram sveštenog lica i starijih (pa makar bili i ''šajkačare'') takođe stav (nečiji) . zar novak nema pravo na svoj (takav kakav je) stav ?
Link to comment

ja uopšte ne razumem ljude (ma koliki fanovi bili) da spopadaju sportiste, glumce, pevače, ma bilo koga zarad slikanja, autograma i sličnih gluposti. to mogu da tolerišem samo deci.još mi je odvratnije kada neko koristi neku svoju poziciju (kao ovi likovi na klipu) za tako nešto.ali javne ličnosti koje su na ovakav način eksponirane (kao što je to novak) su primorane da se sa svima ponašaju ljubazno (to im je u opisu posla) i kako nole onako znojav i umoran potpisuje neumorno loptice, kape, razne papiriće itd, tako je i ovde uradio isto - ponašao se profesionalno.

Link to comment
ček, ček. znači čovek sa stavom bi bio samo u slučaju da pokaže gnušanje i indignaciju spram ovih što su ga spopali?ha, pa da sam juče umrla mislila bih i da je recimo iskaz poštovanja spram sveštenog lica i starijih (pa makar bili i ''šajkačare'') takođe stav (nečiji) . zar novak nema pravo na svoj (takav kakav je) stav ?
:isuse:Moj post je bio sarkazam na onaj od tsva gde se on zgražavao na Novakopopašenje.Naravno da čoveku to spada u opis radnog mesta, a i da ne spada, naravno da ih neće odjebati, to je do najosnovnije pristojnosti i kućnog vaspitanja, a Novak je pre svega pristojno ljudsko biće.
Link to comment
Pobogu dudo pa zna se na da je na ovom forumu sve sto ima veze sa pravoslavljem nesto najsabanskije i najgore.
Tačno tako, kao u najžešćem komunizmu :) O toj trojici sa snimka ne znamo baš ništa, osim da su došli tamo da navijaju za Novaka, odjebati nekog ko je došao da ti tapše i navija samo zato što nije dovoljno urban ili dovoljno fensi bi bio težak šabanizam :)
Link to comment

Da, bio bi sabanizam da ih je iskulirao. Jedino sto je sabanski ovde su ona dva mamlaza sa kokardama.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Pobogu dudo pa zna se na da je na ovom forumu sve sto ima veze sa pravoslavljem nesto najsabanskije i najgore.
Ne sa pravolslavljem, nego sa poziranjem i neukusnim isticanjem svog pravoslavlja u svakoj mogucoj prilici. Niko ne brani Panteli da bude pravoslavac, ali ako se za vreme utakmice vise puta prekrsti nego sto potrci, onda to zasluzuje podsmeh i ruganje. Kao i kada neko, kao Kezman, ima vise tetovaza sa verskim motivima nego sto je golova postigao u poslednjoj deceniji. To jeste nesto najsabanskije i najgore. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...