Jump to content

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

cenim da ce NJole opet da odmori MC... neka se igra Rafa na svom turniru, mora i on covek nesto da osvoji :D
Nope! MC je pretposlednji Rafin bastion odbrane. Mnoooogo toga Novak može dobiti ako ga osvoji a apsolutno ništa ne može izgubiti. Sa ovajanjem MC-a Rafa je već dobrano načet za RG.
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nope! MC je pretposlednji Rafin bastion odbrane. Mnoooogo toga Novak može dobiti ako ga osvoji a apsolutno ništa ne može izgubiti. Sa ovajanjem MC-a Rafa je već dobrano načet za RG.
Slažem se, plus Novak može da osvoji nove poene, pošto ne brani ništa, u slučaju pobede to je +1000 koji će mu dobro doći kasnije. Od kraja AO naovamo nije se preigrao, tako da ne bi trebalo da je umoran. :)
Link to comment

uvek mi je muka od noletovih mečeva sa endijem. davljenje žešće <_< novak se verovatno nameračio da oduzme nadalu poslednje utočište. kad bi mene pitao ne bi igrao u tom pesku nipošto :fantom:

Link to comment

ma kakvo poslednje utociste, sta je vama ljudi... cilj treba da bude RG i OI, sve ostalo, zajebi! kakav crni Beograd, kakav Davis Cup, kakav Monte Carlo. na RG on ima sansu da napise istoriju, vucarati se po nekakvom Beogradu i igrati u Monte Carlu koji je kako duda rece pesak a ne teren, to je potpuno nepotrebno. neka odigra fino Madrid i Rim, sasvim dovoljno kao priprema za RG

Link to comment
ma kakvo poslednje utociste, sta je vama ljudi... cilj treba da bude RG i OI, sve ostalo, zajebi! kakav crni Beograd, kakav Davis Cup, kakav Monte Carlo. na RG on ima sansu da napise istoriju, vucarati se po nekakvom Beogradu i igrati u Monte Carlu koji je kako duda rece pesak a ne teren, to je potpuno nepotrebno. neka odigra fino Madrid i Rim, sasvim dovoljno kao priprema za RG
ok, ja sam preletela, nije poslednje nego pretposlednje :D ... ko što reče žankomentar sa mtf-a o večerašnjem finalu :lol:
The match was like watching a drunk falcon take on a kakapo (flightless parrot). No matter how hard it tried, the kakapo lost because (1) it cannot fly, and (2) it's still a freaking parrot.
Link to comment
pa novak nece igrati so...
Zaboga! Kako misliš da jedan uzorni uposlenik porodične firme bojkotuje porodični biznis. Ne ide to tako....dry.gif
Link to comment

Do Madrida ima još 5 nedelja. Dugačka je to pauza, duža nego off-season. Skoro sam siguran da će igrati još nešto, a Monte Karlo je u svakom slučaju bolja opcija nego serbian open.Finale na nivou čitavog turnira, ipak ni blizu tako loše kao legendarni duel Feda i Novaka prije nekoliko godina u polufinalu.

Link to comment
...Finale na nivou čitavog turnira, ipak ni blizu tako loše kao legendarni duel Feda i Novaka prije nekoliko godina u polufinalu.
nemoj tako. ona lomljava reketa je vredela para cool.gif inače, kakav tenis očekivati na 35 stepeni uz 90% vlažnosti :unsure:
Link to comment

U svakom slučaju, i da uzme RG i OI, neće da batali tenis, a s obzirom da ima 2 nule sa 500ki, poeni sa MCa bi mu fino legli, titula još bolje. Na kraju krajeva, uvek može da se izvuče na nekog Granoljersa ili Belučija i izadje sa turnira, ako se oseti loše.Nego, provukla se Jankova izjava kako nije baš zadovoljan jer nije overio ni polufinale Mastersa, poprilično neprimećeno. Osilio nam se Jankela :P Mada za takav stav i 8. mesto na listi :Hail:

Link to comment
ma kakvo poslednje utociste, sta je vama ljudi... cilj treba da bude RG i OI, sve ostalo, zajebi! kakav crni Beograd, kakav Davis Cup, kakav Monte Carlo. na RG on ima sansu da napise istoriju, vucarati se po nekakvom Beogradu i igrati u Monte Carlu koji je kako duda rece pesak a ne teren, to je potpuno nepotrebno. neka odigra fino Madrid i Rim, sasvim dovoljno kao priprema za RG
Šta će mu faliti da igra u Monte Karlu, ionako živi tamo, nije toliki napor, a dugačka je pauza.
Nego, provukla se Jankova izjava kako nije baš zadovoljan jer nije overio ni polufinale Mastersa, poprilično neprimećeno. Osilio nam se Jankela :P Mada za takav stav i 8. mesto na listi :Hail:
Nije promaklo, preciznije, Janko je izjavio da mu je cilj 5. mesto na svetu ;) Edited by Time Crisis
Link to comment

Janko je carina, ne što je osmi (tj da i zbog toga), već što je pobedio svoje demone (uglavnom iz warcrafta), ili barem vodi u toj borbi, a to je u tenisu nekad presudan faktor da se napravi nešto veliko. A Janko je sa osmim mestom svakako postigao veliki, veliki uspeh. :Hail:

Link to comment
Janko je carina, ne što je osmi (tj da i zbog toga), već što je pobedio svoje demone (uglavnom iz warcrafta), ili barem vodi u toj borbi, a to je u tenisu nekad presudan faktor da se napravi nešto veliko. A Janko je sa osmim mestom svakako postigao veliki, veliki uspeh. :Hail:
Slažem se. Jeste jedan veeeliki uspeh. Ali tu postoji jedan problem koji nema veze sa Jankom, nego je inherentan ljudskoj psihi. Naime pogledaj Jankovo ovakvo osmo mesto i uporedi to sa Novakom Đokovićem i delovaće ti kao da upoređuješ spačeka i mercedes. Jednostavno to je tako. Neće se to ceniti toliko koliko zaslužuje baš zbog ovog i ovakvog Novaka. Nema to veze ni sa Novakom ni sa Jankom. Jednostavno je tako...Da me ne razumeš pogrešno. Janko ima sav mogući respect sa moje strane....smile.gif
Link to comment
Koliko ja gledah, on se prijavio. Jedino ako ne odustane u ovih 2 nedelje. Srećom, to nije mandatory turnir, pa ne mora da smišlja izgovoreA i bolje da ove godine zaobidje Bg turnir, previše je gust raspored, ako hoće da napadne RG
igra novak mc, tu nema zborai tamo ce da sabije -_- i ja mislim da ce bg da eskivira u poslednjem momentu. i treba.ajoj kakav mec danas :D win ugly rulz
Link to comment
Slažem se. Jeste jedan veeeliki uspeh. Ali tu postoji jedan problem koji nema veze sa Jankom, nego je inherentan ljudskoj psihi. Naime pogledaj Jankovo ovakvo osmo mesto i uporedi to sa Novakom Đokovićem i delovaće ti kao da upoređuješ spačeka i mercedes. Jednostavno to je tako. Neće se to ceniti toliko koliko zaslužuje baš zbog ovog i ovakvog Novaka. Nema to veze ni sa Novakom ni sa Jankom. Jednostavno je tako...Da me ne razumeš pogrešno. Janko ima sav mogući respect sa moje strane....smile.gif
Slažem se, prvo što sam pomislio kada sam pročitao da ide na 8. mesto je to koliko će to proći nezapaženo... Al mislim da bi on pristao na to, po "cenu" da Novak nastavi ovu tiraniju. ;)Inače, simpatičan tvit Raonića od pre par minuta:
Bravo to @DjokerNole on the Miami win. Tako majstore!
Meni baš cool. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...