Jump to content

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nema on šta više ove godine da osvaja, 'samo' da brani :D
a sta cemo sa RGom i OI? ja bih ipak da on uradi malo vise tamo od obrane polufinala :P
Link to comment
In the 11th game Murray got incredibly lucky. He put his hand up to challenge a call, yet the Umpire failed to see and Murray went on to win the rally at deuce and on to hold the game.
]i meni se ucinilo da je trazio celendz pa nastavio da igra, sisica angry.gif
Link to comment

Ima tu i Monte karlo, sledeći Masters, ne toliko interesantan zbog titule, mada Novaku fali da overi i 6. Masters (fale mu još Sinsinati i Šangaj), već je mnogo zanimljivije jer je to Rafin turnir, 7 titula za redom. Može bude zanimljivo.Ovaj meč mi je bio totalni zen, već sam potrošio sve živce gledajući one somove u Šumicama.

Link to comment
Ako osvoji RG, ima nekalendarski slam.
sto niko nije imao jos od Lavera...
Ima tu i Monte karlo, sledeći Masters, ne toliko interesantan zbog titule, mada Novaku fali da overi i 6. Masters (fale mu još Sinsinati i Šangaj), već je mnogo zanimljivije jer je to Rafin turnir, 7 titula za redom. Može bude zanimljivo.Ovaj meč mi je bio totalni zen, već sam potrošio sve živce gledajući one somove u Šumicama.
cenim da ce NJole opet da odmori MC... neka se igra Rafa na svom turniru, mora i on covek nesto da osvoji :D
Link to comment

Koliko ja gledah, on se prijavio. Jedino ako ne odustane u ovih 2 nedelje. Srećom, to nije mandatory turnir, pa ne mora da smišlja izgovoreA i bolje da ove godine zaobidje Bg turnir, previše je gust raspored, ako hoće da napadne RG

Edited by Garnirung
Link to comment
Koliko ja gledah, on se prijavio. Jedino ako ne odustane u ovih 2 nedelje. Srećom, to nije mandatory turnir, pa ne mora da smišlja izgovoreA i bolje da ove godine zaobidje Bg turnir, previše je gust raspored, ako hoće da napadne RG
Zar nije rekao da zbog Monte Carla propušta Davis cup, ili sam nešto pomešala?
Link to comment

Čisto sumnjam da bi igrao DC i da ne igra u Monte Karlu, možda na jesen ako ovi ostali doguraju dotle.Mislim, možda je to i rekao, ali ne verujem da bi igrao. A mislim da se ni termini ne poklapaju, al me mrzi da guglam :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...