Jump to content

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

ameri su čudo. njima je recimo bartoli draža od azarenke :lol: (koja btw, izgleda ima isti status kod njih kao i nole). u svetlu istog, nole treba da bude serćan što ga ne vole ... bolje je to -_-

Link to comment
ameri su čudo. njima je recimo bartoli draža od azarenke :lol: (koja btw, izgleda ima isti status kod njih kao i nole). u svetlu istog, nole treba da bude serćan što ga ne vole ... bolje je to -_-
Teško da će igrači iz Istočne Evrope da budu omiljeni engleskim/američkim komentatorima. Čak ni Lendla nisu mogli da smisle, iako je imao američki pasoš :) Doduše za Azarenku verovatno nije lako navijati kad moraš da slušaš ono auhuhuhuuhu ili kakav već zvuk proizvodi, a ne možeš da utišaš :P
Link to comment
pa mene vise nervira skakutanje i sta jos ne bartoli nego vristanje vike..
To ti tako deluje izdaleka, ali kad pridješ blizu shvatiš da te vrištanje mnogo više nervira od skakutanja...biggrin.gif
Link to comment
Teško da će igrači iz Istočne Evrope da budu omiljeni engleskim/američkim komentatorima. Čak ni Lendla nisu mogli da smisle, iako je imao američki pasoš :) Doduše za Azarenku verovatno nije lako navijati kad moraš da slušaš ono auhuhuhuuhu ili kakav već zvuk proizvodi, a ne možeš da utišaš :P
taj rad... mene inace vristanje ne nervira, i ne smeta mi... dok je u granicama normalnosti, jeli, posto ovo sto Azarenka radi nikako nije normalno. ja bih joj zvizdao posle svakog poena
Link to comment
To ti tako deluje izdaleka, ali kad pridješ blizu shvatiš da te vrištanje mnogo više nervira od skakutanja...biggrin.gif
true, ali jesi li cuo kakve zvuke ispusta daca... :unsure:bilo bi neugodnije to slusati nego viku...:D Edited by 189-
Link to comment

Gruntanje generalno meni ne smeta, ali dok je kod Maše ili Serene to vrištanje više borbeni poklič, Azarenka kao da navodi projektil, sa tim produženim pijukanjem. A Bartoli koliko god je ok kao cura, onaj njen dvoručni forhend je užas, koliko god da radi posao. Kao da je ceo život plastila seno, pa prešla na tenis.

Link to comment
... Kao da je ceo život plastila seno, pa prešla na tenis.
:rolf: da ti kažem, plašćenje sena je uber cool posao, kako to relaksira mozak, čudo jedno :D elem, kad smo kod gruntanja, meni je janko cirkus. jeste li primetili kod njega onaj momenat kada bukvalno počne da ''reve'' :lol: . al' kod njega je to uglavnom znak da se opasno naoštrio i da slede vanserijski udarci cool.gif .
Link to comment
:rolf: da ti kažem, plašćenje sena je uber cool posao, kako to relaksira mozak, čudo jedno :D elem, kad smo kod gruntanja, meni je janko cirkus. jeste li primetili kod njega onaj momenat kada bukvalno počne da ''reve'' :lol: . al' kod njega je to uglavnom znak da se opasno naoštrio i da slede vanserijski udarci cool.gif .
Znam, samo što smo mi, klinci iz familije, više voleli da skačemo po do pola popunjenom stogu, nego da rmbamo vilama.Marion je bila debela klinka koja nije mogla da skoči na stog :D Janko vs. Rodikhttp://www.youtube.com/watch?v=dFSOk_THvDQ
Link to comment

nemoj janka neko da mi dirahttps://www.youtube.com/watch?v=cokgEgCzzJAnajsmesniji grunt ikada i najsimpaticniji :Pi jedan od mojih omiljenih meceva ikada

Edited by Afterburner
Link to comment
Statistika sa upravo završenog četvrtfinala, Monako 9, Fiš 7 vinera. Spori beton treba zakonom zabraniti.
Spori beton jeste uberdosadan i najziheraškiji. Za razliku od šljake, gde barem odskok spina u kombinaciji sa dropšotom služi kao validno oružje protiv prebacivke, ova podloga taman toliko ubije spin i podigne drop da mnogi pokušavaju i uspevaju da dobiju mečeve smaranjem protivnika.@ABTaj meč je dosta potcenjen generalno, jer je Janko tada imao neveliki rejting i na listi i kao igrač, plus što je godina obilovala sa nekim landmark mečevima, tipa finale Vimbldona.Inače, odličan meč sa brdom fenomenalnih poena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...