Jump to content

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

očekivano na kraju <_< .posle dugo vremena odgledah neki ceo marejev meč i nigde ne videh nekakav napredak ili bar tračak te saradnje sa lendlom, o kojoj se toliko priča.malo kao krene endi agresivno, ali čim postane gusto, vraća se u svoj uobičajeni mod. nikad on na slemu trofej podići neće. ako ga pak podigne, to će biti rezultat spleta svih mogućih najneverovatnijih okolnosti tj. fortuna.

Link to comment
Kako ne moze da zavrsi dobijen mec u 2 seta.
Nije baš da je bio dobijen na 2-0... bilo je još dosta da se igra. Šteta, ali ipak dobar turnir za njega, ne može biti nezadovoljan :)
Link to comment

i ja sam nezadovoljna :P šalu na stranu, zbilja je izgledalo na početku drugog seta da janko ima lepu šansu, ali ipak je prekoputa bio nmb 4, valjda se i on nešto pita :)

Link to comment
I ja sam... ali treba biti realan. Marej je bio očajan na kraju prvog seta, inače je mogao lako i u dva da dobije. Šta je tu je.
bogme je ovde i janko bio podaleko od svoje najbolje igre ... treba biti realan ;)
Naravno da se pita. Nerviram se sto je bio blizu i sto nije prepoznao sansu kod 2:0 u 2 setu, uostalom to si i ti rekla.
pa jesam rekla, ali takvo opuštanje (koje se dogodi svakome, novaku redovno) bi prošlo da je neko drugi bio prekoputa. marej je predobar da ne bi tako nešto iskoristio, to je bila moja poenta Edited by duda
Link to comment
Naravno da se pita. Nerviram se sto je bio blizu i sto nije prepoznao sansu kod 2:0 u 2 setu, uostalom to si i ti rekla.
Gde nije prepoznao šansu, ne znam da li ste slušali prenos, ali psovao je u tom gemu sve u 16, čak su i komentatori primetili :)
Link to comment
Kad je skontao da bi stvarno mogao da dobije, rešio je da to stvarno nije u redu i samoubio se, prilično efektno.
+1Zajebana je psihologija. Nije to bio klasičan čouk, ali momenat kad je video da Marej ima ozbiljne probleme sa mišićima, a pritom igra loše, proradio mu adrenalin, krenuo da brlja, a onda se uvukla nervoza.Ništa specijalno loše nije uradio, ali u tih par gemova nije bilo klača, Endi prepoznao, verovatno i pilulice malo popustile bol i to je to. Da bi dobio nekog iz prvih 5, mora ipak i da se odigra nešto ekstra, ne mož se čeka da se samoubiju, tj. neće se to desiti@aram38009153.jpgedit: Ok, onaj forhend i volej u mrežu na 0:15 i 2:0 je realno najgora stvar koju je napravio, ali i to izgleda bilo dovoljno Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...