Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • duda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja računam da je Jelena nezvanično završila karijeru kad je prošle godine (čini mi se) rekla kako joj tenis nije na prvom mestu, ne sećam se tačnih reči, ali tako nešto. Ovo sve sad je verovatno otaljavanje do penzije :)

Link to comment

ne znam samo što je onda bolitijeri traćio svoje vreme sa njom neki dan.a što se ovog meča tiče, pa prema stanju forme obe igračice, upset bi bio da je jelena pobedila. njen renking je nerealan, ona je van top 50 po igri.

Link to comment

DZejlena je van 50 po shvatanju tenisa. ona i dalje ima igru, samo je vise ne sprovodi. imace jos jednu sansu, ako se bude preko proleca spremala, one last shot at olympic games. nakon toga moze i zvanicno da zavrsi karijeru. i nema za cim da zali. znam da ce mnogi da kenjaju kako je mogla vise i blablabla, ali devojka se vratila bila iz bunara u kojem bi mnogi ostali ukopani, bila je prva na svetu, nekoliko godina u top10... malo li je?! jeste da je GS ostao nedosanjani san, ali sta da se radi... da je na onom US Openu nastavila igrati protiv Henin umesto sto se svadjala sa sudijom, mozda bi imala i vise od jednog. ovako, svaka joj cast i sve pohvale :)

Link to comment

Možda da su OI na nekom betonu, pa i ajd, al na travi ne znam koliko može da se nada, čak i da dodje u nekoj staroj uberformi.U pravu si za onaj depresivni kanal u kom je bila, mogao je da je povuče u skroz drugu stranu i da završi već tad karijeru. Ne bi se ona vukla po čelendžerima, kao što ni sad ne verujem da će dugo da traje ova priča. Na stranu dueli sa Serenom i Henin, ali onaj RG od pretprošle godine sa Stosur i Skjavone do titule je morala da uzme.

Link to comment
jeste da je GS ostao nedosanjani san, ali sta da se radi...
Ima ona GS, u mix dublu, doduše, ali Wimbledon je to. Moći će unucima da se hvali kako je i njeno ime upisano među besmrtnima, pa makar i u toj nevažnoj disciplini :) .
Link to comment
...Na stranu dueli sa Serenom i Henin, ali onaj RG od pretprošle godine sa Stosur i Skjavone do titule je morala da uzme.
uzela bi ona i onaj uso u kome je igrala finale da je bila malo posvećenija i da se malo manje gledala na video bimu <_< , nebitno što je serena bila preko mreže, videlo se šta je presudilo u tom meču. samo želja i ništa drugo.
Link to comment

Janko se u trećem iznervirao i krenuo da delje hipstera.Raonić odustao i od singla. Marej walkover

Edited by Garnirung
Link to comment

Gledao. S jedne strane, šteta što Janko ne ide na Berdiha u ovako lošoj formi, ali ne bi ni Dimke smeo da bude problem, koliko god da se napali posle ove pobede.

Link to comment
Gledao. S jedne strane, šteta što Janko ne ide na Berdiha u ovako lošoj formi, ali ne bi ni Dimke smeo da bude problem, koliko god da se napali posle ove pobede.
Tako je, ako Janko ne može da pobedi Dimitrova, ni ne treba da prođe dalje. Danas je odlično odigrao protiv Dolgopolova, 24 vinera i 12 grešaka :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...