Jump to content

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

Moj deda je nosio,drugu uniformuVI Licka, 2. bataljonбај тапаток
i moj. mozda su se znali? :unsure:
Pogledajmo dakle te zločince kako u poznu jesen '44. nepristojno bosonogi šetaju našim parkovima, a uz to nepozvani angry.gifdedinjebosioslobodioci1.jpg(original slika 6. Ličke sa Dedinja tokom oslobođenja)edit: od 1500 vojnika iz inicijalnog sastava 6. ličke preživelo je čini mi se svega 90. Edited by Filipenko
Link to comment
Pogledajmo dakle te zločince kako u poznu jesen '44. nepristojno bosonogi šetaju našim parkovima, a uz to nepozvani angry.gif
Znam da si ti neka maskota ovde, ali stvarno je postalo degutantno da koristis nasu tuznu istoriju za patkometrisanje. Ajde lepo pocni da se ponasas kao civilizovano celjade.
Link to comment
I narodni heroj molicu. U svakom slucaju i o ovoj svinjariji se moze suditi po tome kome se svidja.
Pa tu titulu je dobio od kasapina Broza jer je ubijao Srbe, dok je on u pozadini laganica kulirao i još mu je vila data kao kusur. Piše lepo svuda tako.
Link to comment
U svakom slucaju i o ovoj svinjariji se moze suditi po tome kome se svidja.
Svinjarija(premlaćivanje na ulici) je sramna, što ništa ne govori o Jovu. Da ne misliš on je dobar ako se ne sviđa lošim momcima? :isuse: Malo je to šuplje. Znaš ono, nacisti i staljinisti se nisu slagali, a ni maoisti i staljinisti. Neko ograničen bi mislio da ako je Staljin bio loš momak onda je Hitler bio dobar. Osoba koja nema problema s logikom može da shvati da su obojica bili zločinci. Tebi je teško da shvatiš da to što Jova kritikuju loši momci ne znači da on nije đubre? Što se tiče Jova, on je i pre ovog incidenta, iz meni neobjašnjivih razloga, postao zvezda. LDP ga poziva kao počasnog gosta, dobija prostor u medijima. On je tu objašnjavao kako je bilo dovoljno odreći se Staljina, a istovremeno je prihvatao da je trećina boila nevina. Meni je neshvatljivo da osobe koje nisu retardirane prihvate priču da su nevini trpeli torturu, jer su se boljali staljinista. Posle ovog incidenta udario je u nacionalnu patetiku, pa je razumljivo da su se nacionalisti primili. Meni nije razumljivo da na pomen Jova srpski liberali stavljaju ruku u gađe. Da li su oni stvarno smatraju da je svaki neprijatelj njihovog nepriatelja, njihov prijatelj?Meni je ljigavo stalno potenciranje njegovih godina. Da li je gore kad nastrada neko od 90+ ili 20-? Meni je mnogo veći zločin kad uništite život nekom od 20 godina(prema Jovu 1/3 bili nevini), nego kad neko ko nema problem s tim što je uništio te živote u 90 dobije batine. Ovo drugo jeste krivično delo. Meni je žao što se to desilo, jer je to još jedan primer da ovde ne funkcioniše pravna država. Što se tiče Jova on je zaslužio mnogo goru kaznu od batina u 90-toj. On je počinio mnogo veći zločin od batinjanja jednog starca i zbog toga je trebalo da već pre 10 godina postane gost u Zabeli. Nažalost, DB veze očigledno još dobro funkcionišu.Onaj ko ne može da razdvoji osudu uličnog nasilja, od uzdizanja zločinca prilično je ograničena osoba. Jovo je zločinac, koji se hvali svojim zločinom. To što ga je neki dripac pretukao ne poništava tu činjenicu. To što je iskoristio položaj i da se nakrade i za štošta drugo odjednom posta nebitno. On je siroti starac, zvezda, žali se njegova zlehuda sudba i ubeđuju se da nije imao ništa s onim zašta i on ne spori da je njegovo delo. Ako se Filip i još par njih nisu zezali, oni su za žaljenje. Edited by duma
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...