Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

sve medjed do medjeda, iskacete iz frizidera.meni babo bio drvarcanin, al to je sad skoro hrvacka pa gleam na vas sa visine.
Kako se na kineskom kaže međed? Lee Chan.
Link to comment
Samo sam hteo Rođeru da ukažem da nije sve baš tako crno-belo, iako su dresovi Partizana i dalje najlepši na prostorima negdašnje Juze™.
Ti si MENI htio da ukažeš da nije sve crno-belo? :lol:Dobro onda evo - Dalmacija je dika Hrvata i branik hrvatstva. :wub: Npr. Ajde sad mi ukazuj...
Link to comment
Ti si MENI htio da ukažeš da nije sve crno-belo? :lol:Dobro onda evo - Dalmacija je dika Hrvata i branik hrvatstva. :wub: Npr. Ajde sad mi ukazuj...
italijani se ne bi slozili....
Link to comment
italijani se ne bi slozili....
Što ti ko, ovaj, Srbin :wub: (jel?), digiće spominješ? Jesu ti rod? Ili za svaki slučaj prvo na ploču stavljaš top, umjesto pijuna? Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Za srpsko-srpsku, crnogorsko-srpsku i vošansko-srpsku patkometriju nisam kvalifikovan, pa onda moram upražnjavat ovu koju si naveo. Imaš kaj protif osim općenito?edit: zaboravio sam europsko-srpsku i švapsko-srpsku i albansko-srpsku

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Zašto moraš u svakoj jebenoj prilici da budeš toliko dosadan sa tom srpsko-hrvatskom patkometrijom?
ja bih rekao da je Roger potpuno ravnodušan prema Srbiji. Kao Gazza prema Ksendži.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...