Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Stojcicev vs Zekin Salas u Krcedinu? Jel bio neko skoro na oba mesta, naglasak na skoro (od proslog leta naovamo), bilo je vlasnickih promena...

Link to comment

Pre 2-3 godine Zeka je sabijao. Pravili su čak i neke arhaične djakonije tipa šufnudle. Ne mogu da garantujem da li su i dalje na tom nivou.

 

Doduše čak i osrednja klopa dobija na kvalitetu kada je konzumiraš ispred murala koji prikazuje zercove kako kuvaju lovce u džinovskom kazanu :Hail:

Link to comment

Stojcicev vs Zekin Salas u Krcedinu? Jel bio neko skoro na oba mesta, naglasak na skoro (od proslog leta naovamo), bilo je vlasnickih promena...

Stojsic uvek bio bolji, Zeka tres. Sad se promenio vlasnik na stojsicu pa je losije, bio sam prosle godine, hrana i dalje ok ali su poskupeli i guzva je.

Link to comment

+1 za stojsica, nisu me nikad zajebali tamo.  Uz ogradu da kod zeca nisam bio. Nego sta je sad numero uno na ibarskoj? Kale gospodar vremena?

Link to comment

Posto nije bilo nikakvih drugih  preporuka svratili do Kaleta u Stepojevcu, sinoc. Drugar se kleo u njega, pa reko ajde. Utisci mi bas i nisu neki. Ustipci su bili najukusniji, samo sa leskovcem veze nemaju jer cak ni ne reze a kamoli da su zaljuceni. Kobaje djene djene, ali nisu lose. Najvece razocarenje punjena vesalica, suva, tvrda, sa nekom prsutom sumnjivog kvaliteta koja ispada iz veske i nesto malo kackavlja. Jedino sto je dosta jeftino, porcija veske za dve osobe, porcija ustipaka, pola porcije kobaja, tri salate, rakija, dve koce i kisjela   2 soma i trista-cetristo dinara. Mislim da cu sledeci put overiti neku drugu kavanu kada me put navede ibarskom. 

Link to comment

Jel bio neko na Perkovom Salasu mozda?

 

bio ja. neradin sam po sebi simpa selo. salaš isto tako. nisam imamo vremena da jedem, al bila neka četa francuza i delovali su zadovoljno. 

Link to comment

Stojsic uvek bio bolji, Zeka tres. Sad se promenio vlasnik na stojsicu pa je losije, bio sam prosle godine, hrana i dalje ok ali su poskupeli i guzva je.

 

Tako je. Zeka zatvorio, ako se ne varam. A ni Stojsic vise nije bas Stojsic..

U starom slankamenu riblji gulas i pogotovo r corba, kod macure, restoran kej. Vredi probati..

Link to comment

 

 

 riblji gulas

tako nesto ne biva  :fantom:

btw gde je taj kej?ono iza bolnice sto ima bastu sto gleda na vodu ili onaj brod/splav?

Link to comment

tako nesto ne biva  :fantom:

btw gde je taj kej?ono iza bolnice sto ima bastu sto gleda na vodu ili onaj brod/splav?

Ispod bolnice, desno.

Meni se nikada nije dojmilo kada smo tamo jeli. A plus tražiš rakiju, oni ti donesu vodku, i kao u fazonu. pa šta, to ti je isto

Link to comment

u Starom Slankamenu, uvek kod Mike Alasa

 

provereno ranije više puta, a nedavno proverio drugar u čija nepca imam poverenja

 

to je od centra sela skroz levo, ima putokaz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...