Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Jelen na Paliću. Kul ambijent i prijatan riblji paprikaš. Nastupa Šaban u četvrtak, koga zanima. Mada prodali su 600 večeravajućih mesta već...

Link to comment

Spremam se uskoro u HN onim novim putem preko Pljevlje/vlji/valja, pa bih jedan dan ostao na Zabljaku i nastavio put sutradan.Da li neko zna neki dobar a neskup restorancic na Zabljaku ili blizoj, ali bas blizoj okolini.

Link to comment
Spremam se uskoro u HN onim novim putem preko Pljevlje/vlji/valja, pa bih jedan dan ostao na Zabljaku i nastavio put sutradan.Da li neko zna neki dobar a neskup restorancic na Zabljaku ili blizoj, ali bas blizoj okolini.
Bezuspešno sam prošle godine izvodio istu potragu. Javi ovde kako si prošao.
Link to comment

bila je i ona brvnara na jezeru sa terasom, drzavni objekat, ja tamo jedoh davno neku kuvanu ovcetinu (pod firmom jagnjetine, moze biti i da je bila u mleku, sa krtolom), bese mi to OK da ne kupujem pastetu i mesni narezak u samousluzi ali nista gde bi seo ponovo.

Link to comment

izgorelo pre 2 godineda, ovo što si opisao je generalno to što se može naći na Durmitoru, stim što sam u Javorovači jeo vrlo pristojnu jagnjetinu kuvanu u mleku.

Link to comment

Hvala, ta Javorovaca mi potpuno odgovara em sto mi je smestaj bas uz ski stazu javorovaca, em sto ste ga vi preporucili (kakvog takvog), em sto sam nasao na nekom sajtu da je preporuka vlasnika (copy/paste): domaći specijaliteti (sir, skorup, saljevak, jagnjetina i hleb ispod sača, cicvara, kačamak i sve vrste pita).

Link to comment

banacki salaš kod idvora.nemam pojma, hrana valjda nije bila loša. ne mogu da procenim. prvo, naručio sam banacki paprikaš od iznutrica (srce, bubrezi, jezik) drugo natrpao sam se hlebom i salatom dok nije stiglo glavno...

Link to comment

Nije u Srbiji ali nije bas ni za daleko inostranstvo.U Mostaru restoran Hindin Han odmah pored mosta. Dzabe klopa a imaju sve redom od mesa jastoga preko zabljih bataka do specijaliteta sa rostilja. A posto sam imao sto bas izmedju kuhinje i vode u ovom prvom sam video da su manje vise sve kuvarice keva/tetka tip zene koje rade za starim sporetima i vade namirnice iz Slobodinih frizidera.

Link to comment
  • 2 weeks later...

vidim da je bio jedan odgovor na ovo, ali taj predlog mi ne odgovara.

Nije Srbija ali je Srpska...Visegrad i okolina i da radi u nedelju.Zahvaljujem.
ima li šta s pristojnom klopom i s prijatnom baščom u višegradu?hvala.
Link to comment
vidim da je bio jedan odgovor na ovo, ali taj predlog mi ne odgovara.ima li šta s pristojnom klopom i s prijatnom baščom u višegradu?hvala.
Pa na kraju se nisam zadrzavao u kafanama.Jedino sto sam probao to su tufahije i tulumbe u basti odmah uz cupriju (mislim da je to hotel neki) i dopalo mi se i jedno i drugo, ali su ogromne porcije. Za klopu vidi sta su cenjene kolege forumasi davali kao preporuku meni.U Andricgradu, tamo uz kej, ima pab, mislim da se zove "Svejk" ili tako nesto, bilo je raznih vrsta belgijskog tocenog piva, pa ako volis...edit: quote Edited by Behemoth
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...