Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Nije Srbija ali je Srpska...Visegrad i okolina i da radi u nedelju.Zahvaljujem.
Ne znam sa koje strane prilaziš Višegradu, ali ako ideš negde od Goražda, imaš tamo odlično mesto "Kod Apka". Klopa je super, rakije se toče u u čudno velikim količinama, a najskuplje jelo je 14 maraka.
Link to comment
na potezu bg-ns, stari put, gde ima da se jede dobro a da nije neka paljevina ?isto da radi u nedelju
ako te ne mrzi da preprecis do krcedina (nekih 10-tak km od starog puta) - zekin salas. jedino pristojno mesto u krugu od veceg broja km.
Link to comment

perkov salas kolje taj zekin, i od retkih je salasa koji je autentican, nije kafana restoran nego domacinstvo. a u nisu, kod rajka, tezak fuseraj, cevapi sa prilicno soje - em onako belicasti, em po ukusu ocigledno sa sojom. rebarca na kajmaku ne kao sto su bila nekada, paprike ko da su one iz tegle a ne pecene... na kraju nas kesa pitao da li je sve bilo u redu, mi rekli da nije i sta, on ladno "znam, rekao sam gazdi, al ne vredi". za divno cudo ima pun kufer gostiju. za zaobici

Link to comment

petrovac na mlavi, restoran zlatnik, jagnjetina na kajmaku sa krompirima, auuuuuuu, vicesampionska ubedljivo nakon mrzenaca. 2400 kilo, bez kostiju, sve komadi od plecke, od onih sto se tope i raspadaju u ustima, valjda spustaju direktno sa homolja. kesa je potvrdio da je imaju konstantno tokom godine. nas dvojica 700 grama + neka fenomenalna topla pogaca koju donesu. valjana kuhinja!!!

Link to comment

društvo, hvala na savetima, koristiće če možda za neki drugi put.danas čekali tri debela sata te neke partnere, na kraju na brzu brzinu, uz kafu, stigli nešto da se dogovorimo, morali žurno nazad za bg.

Link to comment
petrovac na mlavi, restoran zlatnik, jagnjetina na kajmaku sa krompirima, auuuuuuu, vicesampionska ubedljivo nakon mrzenaca. 2400 kilo, bez kostiju, sve komadi od plecke, od onih sto se tope i raspadaju u ustima, valjda spustaju direktno sa homolja. kesa je potvrdio da je imaju konstantno tokom godine. nas dvojica 700 grama + neka fenomenalna topla pogaca koju donesu. valjana kuhinja!!!
bravo omladinac!jel ste svratili do zagubice da se slikate na groblju?315hg7o.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...