Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

šta znam, prilično krut stav. neka mesta se i poprave, not a čest occurrence, but it's been known to happen.. e.g. mornar je danas znatno bolji do li pre pola tuceta leta.

Link to comment

pa u pravu si verovatno, ma nije to sad neki principijelan stav, jednostavno nemam cesto priliku da se vratim na neko mesto koje me je razocaralo.ovo za mornar je dobar tip, cu svrnem prvom prilikom, voleo sam njihov gulas

Link to comment
e sad.. ae prodetaljisi, grem tim putevima sledece sedmice.ambijent, usluga, koja i kakva klopa, cenovnik.. taj rad.
dosta stara kafana, visoki plafoni, kamin, malo etno dzidza bidza... klopa vise manje srpski klasik, uz zanimljiva imena (ogromna bela vesalica za 2 osobe se zove 'tastin jezik'). takodje imaju i svezu ribu i recne rakove (ne znam, nisam probao, tako mi rekli). najbolji kajmak koji sam ikad jeo. cene nesto nize od srednjih beogradskih. nije na glavnom, putu, kad udjes u selo najbolje je da pitas.
Link to comment
tesko se nalazi pankreatin vec duze od godinu i po dana, trazio sam to za macku proslog avgusta, dali su mi digestal umesto toga i odradio je posao.
U nekim privatnim apotekama se da naci Kreon za kes. Uvoze ga polulegalno iz Madjarske.Takodje, ako imas recept trebalo oticu u apoteku kod bolnice sv.Sava valjda ga samo tamo ima od drzavnih apoteka.
Link to comment

kada smo napustili kovačicu krenuli smo do "banatskog salaša" na putu između idvora i farkaždina. lep ambijent, snimio sam klupe, stolove i stolice kao ideju za selo. imaju sobe za goste. natpis na WCu iz davno prošlog vremena: "nužnik"klopa je bila odlična. izmešano meso, punjeni batak, urolana džigerica. pre toga supa od guske. malo me štrecula cena specijaliteta kuće, guščije džigerice u medu. preporuka za one koju se nađu tamo u banatu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba za vikend da odem do Arandjelovca pa ako ima neko neki savet gde sesti i dobro jesti u ili oko Arandjelovca neka baci post.

Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...