Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Vratili smo se za kraj gdje smo i počeli.

Kod Bore, Sedlari.

3 kajsije, 4 velika valjevska, hleb, 1 salata paradajiz, 1 cevapi u kajmaku, 2 porcije dimljenih kobasica.

26,50€

Puno do čepa, čekali skoro pola sata mjesto.

Popodne ručali u restoranu Platani, divna bašta, izvanredna mućkalica.

 

Link to comment
On 5. 9. 2024. at 10:59, April said:

 

Ja bio pre mesec dana i kriv sam što nisam upisao utiske.

 

Uvek puno kao oko, ume tu i parking nekad da se čeka, Prvi test - šopska, odlična, sir vrhunski lokalni, lepinje, kajmak itd, sve ful.

 

Od onog što smo poručili, najbolje prošla moja skvo sa džigericom, koja je u rangu najboljih leskovačkih, apsolutna preporuka. Na roštilj nisam posebno obraćao pažnju. Ostale salate, tipa lučane, kupus i tako to izvrsne. Usluga tačno onakva kakvu volim, ne trude se posebno da budu ljubazni, keše spadaju s nogu od posla, ali atmosfera prava četnička, svi smo na brate Nikola, a skompavanje sa susednim stolovima se smatra dobrim manirom.

 

Mogući zajeb što nismo jeli ribu, oko kafane je cela mreža privatnih ribnjaka i valjda je pastrmka za preporuku. Takođe, prikoči malo s to plaćanje Ćirko, u meniju sve izgleda džab džaba, ali je na kraju račun za nas troje ispodprosečnog apetita bilo nešto tipa 60-ak evra.


Sve se slažem. I hvala za preporuku. Da dodam da je paradajz u šopskoj ukusa kao što je nekad bio. Zamalo ne zaplakah od radosti.


Stelja može bolja. Ali to je moj problem jer sam što se toga tiče mnogo izbirljiva.


Def idemo opet.

 

I ovo, možda nekom znači: mi smo, srećom, kuče ostavili kod kuće. Ima preslatkih džumara koje šetkaju i leškare po bašti i nenapadno prose.

 

Imaju i Führer-a:

 

IMG_41923.jpeg.51a695eb37cc88db216e5bcaa076cfd3.jpeg

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Malo je off Topic ali na temu paradajza, dugo bolji nisam jeo nego u Maloj Zvezdari. Ne znam kakva je magija u pitanju ali taj komotno ima smisla šesti na pivo/rakiju i paradajz sa sirom. Toliko je dobar.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...