Jump to content
IGNORED

Zašto se Jugoslavija/SFRJ zaista raspala


Anonymous

Recommended Posts

zbog perspektivasa i revije 57 !trebalo je zlo saseci u korenu i em bila bi cela juga, em ne bi bilo rata, em ne bi imali gej parada ! samo da smo raskrstili sa tom bitnickom bagrom i oterali ih sto u pecalbu, sto u mardelj, sto na radne akcije nista of ovih sranja nam se ne bi desilo !stalinSmiley.gifzamislite te smug karaktere, 1950 cela Juga u bedi, svuda se gradi, a oni sede po kafanama, citaju Kamija i u depri su ! aaa, poludit cu !

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tribina je zamamna. :Hail: S druge strane, permanentni imunitet svih komandirajućih oficira ''JNA'' redom - bilo kojeg, bilo čega, za bilo što - pred srpskim pravosuđem je tvrda realnost koju ni ova tribina neće promijeniti ni za jotu.

Link to comment
Srećom, pa se u Hrvatskoj pravedno sudi za ratne zločine.Послато са GT-P6200 користећи Тапаток 2
Ah, klasična odbrana Srbinova. Never gets old.Daj mi jednog poručnika JNA kojem je Srbija sudila. U bilo kojem od ratova, od Hrvatske do Kosova. Ili recimo, nekog kabadahiju Glavaševog ranga. Ne, nego stalno sudi (zločinačkom) sitnišu prečanskom, kao što je izbjeglice 1995. slala u Erdut.Evo kako izgleda kad se zalomi da su usude suditi nekom komandujućem.
Link to comment

Pa naši ™ su išli u Gaagu. Moj argument nije šta nam rade. To je vaš ™ argument. Naši naši™ su u hagu dobili pp zasluzi.Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Pa naši ™ su išli u Gaagu. Moj argument nije šta nam rade. To je vaš ™ argument. Naši naši™ su u hagu dobili pp zasluzi.Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
Pa i naši™ su išli u Gaag. Neke nam™ vratiše na suđenje i dosuđavanje čak. Vama™ nisu. Valjda im je objasnilo da su IMUNI pa onda bolje ne. Bolje nek to odradi zločinački sud, bar će se vrate nevini, fini, uzdignute glave. Ko major Šljiva.
Link to comment

Šljivu je oslobodila gaaga, ne mi se™. Kod nas ™ se davalo 20 godina. Kod vas ™ 3,5 i čestitke reprezentaciji na uspehu.Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Evo, samo da ja završim, jučer su oflajnuli bord samo da ne uspijem.Nekak je normalno da se u slučaju pogubljivanja više desetaka osoba izreknu malo teže kazne.A ja i dalje čekam na taj čuuudni dan kad će suočena Srbija osuditi nekog svog komandanta nečega za nešto, ne komandanta kokošarsko-zločinačke jedinice porijeklom iz Slavonije, Dalmacije ili Like, nego pravog oficira vojske ili policije. Jednog bar. Može i na Kosovu, nije obavezna Hrvatska. Kad taj dan osvane, Hamlete, a ti mi se javi. Kostrijet je spremna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...