Jump to content

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

A na sahrani istog bomba u kolima, neprimećeno parkiranim tik uz podijum na kome CIA crnac drži opelo. I to bomba razorne moći dovoljne da poruši nekoliko obližnjih zgrada :Hail:

Link to comment

mislio sam na producente, verujem i ostali. ne znam da li postoji praksa da serija koja beleži veliki pad gledanosti bude ukinuta pre završetka sezone? ako ne, bar po ovome bi mogli da uđu u istoriju, smanjila se za gotovo 50% u odnosu na treću sezonu. petu čisto sumnjam da ćemo da vidimo, mada ko zna, možda ova ludost puna stereotipa ima prođu kod izvesnog dela populacije.

Link to comment

Ma ima nekakvu prođu sto posto, ali moguće je da nema dovoljnu bez onog porodičnog aspekta, varala žena ratnog heroja/teroristu i šta će deca da kažu i bla bla truć.

 

A da je ukinu u sred sezone meni bi bilo apsolultno fantastično, šteta što se nikad neće desiti :D

Link to comment

Ma ima nekakvu prođu sto posto, ali moguće je da nema dovoljnu bez onog porodičnog aspekta, varala žena ratnog heroja/teroristu i šta će deca da kažu i bla bla truć.

 

A da je ukinu u sred sezone meni bi bilo apsolultno fantastično, šteta što se nikad neće desiti :D

 

Jebote, imam pamćenje od četir' sekunde. Ja sam skroz zaboravio na ženu™ i ćerku™. Bio bi osnovni red da se u ovoj sezoni makar pomene šta se sa njima dešava.

 

Sad sam shvatio da nismo čuli ni reč o Brodiju. Da li je postao heroj u američkoj javnosti, da li je rehabilitovan i ostalo.

 

(Ostavljam, naravno, mogućnost i da smo čuli, a ja zaboravio, pošto je Homlend tako nezaboravan.)

Link to comment

 

A da je ukinu u sred sezone meni bi bilo apsolultno fantastično, šteta što se nikad neće desiti :D

 

Joj nemoj, pa to bi izazvalo onaj misteriozni efekat nostalgije, koji dovodi do toga da se sa setom sećamo takvih sranja i želimo da vidimo šta se desilo sa likovima. Bolje neka se završi kako tako, i onda ćao, nema više.

Link to comment

zamišljam kako javljaju kler da je serija ukinuta i ona onako sama sebi: "ou gaaaaad, jebeš pare, fala onoj stvari da se ovo završilo, ne mogu više da izigravam budalu"

Link to comment

Jebote, imam pamćenje od četir' sekunde. Ja sam skroz zaboravio na ženu™ i ćerku™. Bio bi osnovni red da se u ovoj sezoni makar pomene šta se sa njima dešava.

 

Sad sam shvatio da nismo čuli ni reč o Brodiju. Da li je postao heroj u američkoj javnosti, da li je rehabilitovan i ostalo.

 

(Ostavljam, naravno, mogućnost i da smo čuli, a ja zaboravio, pošto je Homlend tako nezaboravan.)

 

ajde na iritantnu ćerku što si zaboravio,al na ženu...

Link to comment

zaboravljate da su već ubili potpredsednika sad napadom preko bajpasa.

То је био срчани удар. Чак и није нелогично.

 

A na sahrani istog bomba u kolima, neprimećeno parkiranim tik uz podijum na kome CIA crnac drži opelo. I to bomba razorne moći dovoljne da poruši nekoliko obližnjih zgrada :Hail:

 

Јах, и онда отму идућег директора. Иако је у том тренутку бивши. Опасније место за рад него да си камиказа. :fantom:

zamišljam kako javljaju kler da je serija ukinuta i ona onako sama sebi: "ou gaaaaad, jebeš pare, fala onoj stvari da se ovo završilo, ne mogu više da izigravam budalu"

Клер је продуцент, мислим да би она поприлично била разочарана отказивањем. Питала ме моја претпостављена команда јуче усред гледања епизоде, зашто ја ово све гледам. Никако нисам могао да јој дам сувисли одговор. 

Link to comment

Ово је лудило, одгледасмо Последњи танго у Исламабаду, док ИСИ оте бившег генералног ЦИА-е. Количина глупости по епизоди почиње да достиже Револуцију несрећног Абрамса. Страшно.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

+1

 

Veliko, ljigavo sranje!

Link to comment

petu čisto sumnjam da ćemo da vidimo, mada ko zna, možda ova ludost puna stereotipa ima prođu kod izvesnog dela populacije.

 

 

Jos odavno su rekli da je cetvrta sezona i poslednja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...