Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Мени је то оно збиља постало guilty pleasure. -_- Не личи ни на шта а опет га гледам.

У обајвештајном свету се слабо користе електронска средства комуникације, сматр телефони никад. Чуо из прве руке.

 

Sad iz kvota vidim da sam pola rečenice pamtio, a pola pisao. 'Teo sam reći da je u trećoj epizodi nestao jedan od prvih vinija™. A meni ovo nije gilti pležr. Ne očekujem realnost, ali ide.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad iz kvota vidim da sam pola rečenice pamtio, a pola pisao. 'Teo sam reći da je u trećoj epizodi nestao jedan od prvih vinija™. A meni ovo nije gilti pležr. Ne očekujem realnost, ali ide.

Претепаше га са дебелом и пажљивим гледањем снимка. Добро је и оно кад му Кери каже да га воли, како он то капира....

Link to comment

Претепаше га са дебелом и пажљивим гледањем снимка. Добро је и оно кад му Кери каже да га воли, како он то капира....

 

Ona luda, on siroma' zaljubljen. Mada moram da priznam da mi je pažljivo gledanje Youtube snimaka prihvatljivije nego to da je rulja u Islamabadu stalno na ulicama i da spontano prepozna i linčuje glavnog CIA baju za Pakistan.

 

(Usput, juče sam pričao sa likom koji posluje sa Pakistanom i pitao ga neka opšta, generalizirajuća pitanja. Kaže da je ruralni Pakistan opasan za strance, da je Karači pustara, ali da je Islamabad bezbedan i jako lep i zanimljiv grad. I kaže da 90% njih™ jesu verski zatucani i razumeju ekstremizam)

Link to comment

Ona luda, on siroma' zaljubljen. Mada moram da priznam da mi je pažljivo gledanje Youtube snimaka prihvatljivije nego to da je rulja u Islamabadu stalno na ulicama i da spontano prepozna i linčuje glavnog CIA baju za Pakistan.

 

(Usput, juče sam pričao sa likom koji posluje sa Pakistanom i pitao ga neka opšta, generalizirajuća pitanja. Kaže da je ruralni Pakistan opasan za strance, da je Karači pustara, ali da je Islamabad bezbedan i jako lep i zanimljiv grad. I kaže da 90% njih™ jesu verski zatucani i razumeju ekstremizam)

Па оно поштено ту су негде колико су вероватни.

Што се тиче Пакистана то је ту негде. Један мој другар са којим сам заједно студирао причао ми је како поред карачија негде у Авганистану су ишли на пијац. Имало је буквално да се купи све на улици осим тенка. А успут би пуцали на тебе уколико би пробао да се олакшаш стојећи. Оно око затуцаности нисам разумео.

Link to comment

hm, fara i onaj virdou nemaju, šta znam, nekih poslovnih obaveza, ono kao moraju na posao svaki dan, nego mogu na neodređeno da prelete pola sveta i ostanu koji dan?

Link to comment

hm, fara i onaj virdou nemaju, šta znam, nekih poslovnih obaveza, ono kao moraju na posao svaki dan, nego mogu na neodređeno da prelete pola sveta i ostanu koji dan?

 

pa ovo im je posao,ne?

Link to comment

Ne moraš, hajpuje malkin apsolutni ničim izazvan. Ja pogledao prvu, i dalje je kriminalno loše.

 

Ukratko, bombarduju nekog Al-Whatevera, broja 4 na hit listi, pogode svadbu - i to momentalno postaje skandal svetskih razmera! Svi su u frci, kako je to moglo da se desi, dozvolili smo sebi da nas neki anonimni info zavede na krivi put, izginuli civili jebotebog, to nam se nikad inače ne dešava :lol: Čak Agent Carrie u jednom trenutku kaže "Jeste da se svako malo kao izveštava o nekoj kolateralnoj šteti, ali to je sve čist PR bullshit" Dakle, kad brojne međunarodne organizacije kažu da stotine i stotine civila biva ubijeno u takvim okolnostima - oni prosto lažu. Desilo se jednom, i to ih je zajebao anonimni source, verovatno neka lokalna riba koja je zavela Dr. Froda iz The Strain (za šta on odmah plati glavom, pošto je Islamabad jedno divlje mesto gde horde zla linčuju ćelave Amerikance na ulici na osnovu youtube snimka). Kao i u prethodnim sezonama, serviraju najpovršnijim i najprostijim Amerikancima ono što treba da čuju i zapamte: Sistem je pravedan i funkcionalan, samo ga kvari poneka bad apple :isuse:

 

"Problemarizovanje zastranjivanja rata" my shiny metal ass. Budalaština ekstraordinarna.

 

Ima i milion tehničkih gluposti na koje se ne vredi osvrtati, ali moram samo da pomenem činjenicu da je bombardovanje svadbe preživeo neki kklinac, student medicine, koji je u trenutku udara stajao u sred sobe prepune ljudi. Svi su izginuli na mestu, a njemu se samo zalomio iPhone ekran, inače mu ništa ne fali :D Naravno, takođe je idiotizam kako bombardovanje ostavlja fine, uredne leševe u jednom komadu, kao da su svi bili streljani. Čak ni krvi nema nigde, o nedostajućim komadima tela da i ne govorimo.

 

 

Jel moguce da ti nije zasmetalo sto ona zena sto lijeci klinca na njegovo pitanje - jel to bio napad bespilotne, odgovara sa - nije mi tako zvucalo. :lol::isuse:

Jebem ti tamo zene znaju razliku u zvuku F15 i drona. :Hail:

 

 

Link to comment

Sve mi je jasno ali kako Kvin provali lika na snimku sa JUTJUBA na petoj boci viskija,a toliki CIA analitičari nisu ništa uspeli. Mislim za seriju koja se bavi obaveštajnim agencijama ovo je zastrašujući propust.

 

Plus je on ubjedjen da je to glava operacije jer u Islamabadu hendsfri moze imati samo CIA ili terorista!

Link to comment

Plus je on ubjedjen da je to glava operacije jer u Islamabadu hendsfri moze imati samo CIA ili terorista!

Nije hendsfri, imao je ovo, sto obicno jeste karakteristicno za agente

3GD6QEQ.jpg

 

Mada ne menja na tvrdnji mnogo...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

A to je video na YT snimku? Značajno se razlikuje od npr. slušnog aparata? :D

Da razlikuje se po ovom spiralnom crevu koje ide u uvo.Možeš ga često videti i kod TV voditelja.
Link to comment

Za razliku od prošle sezone koja je glupa i dosadna ova je makar glupa i uzbudljiva.

 

Mada fali kvalitetnih sisa. Za sad samo neki morž ima sex u seriji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...