Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

sad vadim iz malog mozga da sam negde čitao ili video trejler gde se keri bavi nečim u pakistanu (?), dok ćale čuva bepca. ne znam odakle taj pakistan meni ili njima. ali može biti zanimljivo, realno se nikad ništa ne dešava u pakistanu, a zvuči atraktivno za ovakav šou.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

A gde je šta radi Agent Keri, zna li se? Zamišljam da je otvorila neki new age mental health camp negde u divljjini, pa leči bivše agente i teroriste-pokajnike u maniru toliko hippy-go-lucky da bi ga se i Mejdejka postidela...

 

(Pitam čisto informativno, ne gledam više trešinu.)

Mozda juri matore Jeninngse po Amerikama, koje je aktivirao Putin, nakon sto ih je ispalio Gorby i oterao u penziju...

Link to comment

Homlend :o

ne bih da ih ureknem, ali ova prva epizoda izuva. mogao bi Homlend opet da postane dobar a bigami i važan. ne mogu da verujem šta sam napisao.

Link to comment

Izašle su prve dve epizode.

i druga je dobra. prodisali likovi, tj. Keri The Drone Queen i Kvin (koji je konačno postao zanimljiv) sad kad nema balasta u vidu Brodija & familije. ali prva je posebno dobra, ne pamtim sat vremena igranog tv programa koji onako dobro i jasno problematizuje zastranjivanja rata protiv terorizma. a ima i akcije, šta više čovek da očekuje? i dalje mi je strepnja dublja nego nada--dajem im do kraja oktobra da standardno sve useru--ali bar ima nade :)

 

čisto sumnjam da posle sinoćnjeg programa Homlend može i dalje da bude Obamina omiljena serija. možda ako uzme da gleda i Uiniše™.

Link to comment

izašla tradicionalna dvoepizoda ili jedna, pa druga? da li se sa onim iritantnim klincem konačno završilo? mada bi bilo dobro gledati gospođu broudi, ali dajem i nju ako nas klinac napušta.

Link to comment

izašla tradicionalna dvoepizoda ili jedna, pa druga? da li se sa onim iritantnim klincem konačno završilo? mada bi bilo dobro gledati gospođu broudi, ali dajem i nju ako nas klinac napušta.

nema Brodijeve porodice u prve dve a mislim da ih neće ni biti.
Link to comment

prodisali likovi, tj. Keri The Drone Queen i Kvin (koji je konačno postao zanimljiv) sad kad nema balasta u vidu Brodija & familije. ali prva je posebno dobra, ne pamtim sat vremena igranog tv programa koji onako dobro i jasno problematizuje zastranjivanja rata protiv terorizma.

Ijaoj. Pa ja sam bila ljuta na Homeland, ali ću da gvirnem.

Ne moraš, hajpuje malkin apsolutni ničim izazvan. Ja pogledao prvu, i dalje je kriminalno loše.

 

Ukratko, bombarduju nekog Al-Whatevera, broja 4 na hit listi, pogode svadbu - i to momentalno postaje skandal svetskih razmera! Svi su u frci, kako je to moglo da se desi, dozvolili smo sebi da nas neki anonimni info zavede na krivi put, izginuli civili jebotebog, to nam se nikad inače ne dešava :lol: Čak Agent Carrie u jednom trenutku kaže "Jeste da se svako malo kao izveštava o nekoj kolateralnoj šteti, ali to je sve čist PR bullshit" Dakle, kad brojne međunarodne organizacije kažu da stotine i stotine civila biva ubijeno u takvim okolnostima - oni prosto lažu. Desilo se jednom, i to ih je zajebao anonimni source, verovatno neka lokalna riba koja je zavela Dr. Froda iz The Strain (za šta on odmah plati glavom, pošto je Islamabad jedno divlje mesto gde horde zla linčuju ćelave Amerikance na ulici na osnovu youtube snimka). Kao i u prethodnim sezonama, serviraju najpovršnijim i najprostijim Amerikancima ono što treba da čuju i zapamte: Sistem je pravedan i funkcionalan, samo ga kvari poneka bad apple :isuse:

 

"Problemarizovanje zastranjivanja rata" my shiny metal ass. Budalaština ekstraordinarna.

 

Ima i milion tehničkih gluposti na koje se ne vredi osvrtati, ali moram samo da pomenem činjenicu da je bombardovanje svadbe preživeo neki kklinac, student medicine, koji je u trenutku udara stajao u sred sobe prepune ljudi. Svi su izginuli na mestu, a njemu se samo zalomio iPhone ekran, inače mu ništa ne fali :D Naravno, takođe je idiotizam kako bombardovanje ostavlja fine, uredne leševe u jednom komadu, kao da su svi bili streljani. Čak ni krvi nema nigde, o nedostajućim komadima tela da i ne govorimo.

Link to comment

Ne samo da Malkin kaze da je dobra, nego i Weenie kaze da je uzasna epizoda. Znaci, vrijedi se ponovo posvetiti Homelandu..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...