Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Lrd, vrijedi li ovo gledati? Kakva je treca sezona?

 

 

Pogledah tri epizode i ovo sve gore i gore. Najgora je treca gdje su i Keri I Brodi zatoceni svako u svom kutku svijetu, zatvor ih gusi i na kraju se predaju drogi/ljekovima... :lol::isuse:

 

Inace se nista bitno nije desilo.

 

 

Edit: Pogledah i cetvrtu epizodu i odoh spavati. Ovo je vrijedjanje teligencije. Koji cunning plan Sola i Keri...

 

Poprave se malo do kraja, kad se raspiše Mali Perica, ali generalno nije ništa posebno. Mada, kad si već krenuo...

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Edit: Pogledah i cetvrtu epizodu i odoh spavati. Ovo je vrijedjanje teligencije. Koji cunning plan Sola i Keri...

Samo cu ti reci da ce se do kraja odigrati sve kako su zamislili, cunning plan je u potpunosti uspio i slobodno prestani da gledas i sacuvaj zivce.

Ja ti zelim dobro za razliku od ove dvojice iznad.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zavrsih prekjuce ovu "seriju". Koja sprdnja... :lol:

Prve dvije sezone su bile makar uzbudljive iako naivne. Ovo je smijesno postalo. Nije mi jasno sta ce im 4. sezona...

Link to comment

A jbg. Sve si mi lijepo rekao i ti i ostali. Srecom ima samo 12 epizoda pa se dalo pogledati. Samo mi je zao sto nisu nju roknuli, a ne njega jer me vise nervira Keri.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

da li su nagovestili čime će se baviti sad kad je hrabri vojnik žuća nastradao? imaće priliku da se izvuku iz kučina u koje su se upetljali, mada više nemaju brodijev lik, koji je pružao dramatiku na kojoj su se temeljile pozitivne stvari.

Link to comment

A gde je šta radi Agent Keri, zna li se? Zamišljam da je otvorila neki new age mental health camp negde u divljjini, pa leči bivše agente i teroriste-pokajnike u maniru toliko hippy-go-lucky da bi ga se i Mejdejka postidela...

 

(Pitam čisto informativno, ne gledam više trešinu.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...