Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

ja sam nekako shvatio da je proslo vise vremena otkad je brodi otisao, a ona moze biti trudna tek mesec-dva
Moguće, mada smo u nekoj od prvih epizoda ove sezone dobili tačan vremenski okvir, kada je Sol (ili ko već) pričao da je prošlo toliko i toliko vremena od bombe a renoviranje još nije počelo. U glavi mi je nekih 60 dana ili tako nešto, ali ne znam tačno, pošto sam uglavnom prespavao tih prvih par. :)
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

A onaj tip kod koga je prespavala kad je bila "u bekstvu"? Početak sezone... ne mogu da se setim kako se zove tip, ali je definitivno spavala kod njega.edit: proverio sam, sex na stepenicama bio ove sezone

Edited by distro04
Link to comment
dobra

mada stvarno vise preteruju sa ovim keri sama protiv svih. koji put je ovo da ignorise direktno naredjenje i time rizikuje celu operaciju?

mozda zato sto je bipolarna i neuracunljiva, a pride nosi brodijevo dete. zato je dobila metak, molim lepo. i ja bih je upucao u datoj situaciji. calm down bitch!

Link to comment

Konačno jedna odlična epizoda.

u momentu sam pomislila da je Mirin ljubavnik pomerač auta iz Lenglija, ali nije. Lepo sam rekla još prošle sezone, da se Mira nije tek tako vratila iz Indije. Nadam se da će ih Sol baciti u jamu punu živog kreča zajedno sa senatorom

Link to comment

mozda zato sto je bipolarna i neuracunljiva, a pride nosi brodijevo dete. zato je dobila metak, molim lepo. i ja bih je upucao u datoj situaciji. calm down bitch!

+1kuji dan tlocrt stana, zaokružin di je kužina
Link to comment

Dobra epizoda cim nema nikakvih trolova.Istina, preglupa je Dzavadijeva prica o tome ko je kome dao kljuceve od kola, kao da se ne mogu pomjeriti bez kljuceva nakon takvog 1 plana :isuse:Saul je dosta bijedan, nadam se da ce i Dzavadi da ga zajebe.

O-kej, pogledaj ovo, pa se javi kao na ovome što umeš... To ti je ionako bila poenta, ili mi postaješ potencijalni razlog za ban kao što si se tamo ponovo stvorio u doba ovog bana?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...