Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Vrdžil je car. :DJu! Dosta mi creepy bilo ono sa testovima za trudnoću u fijoci.Naravno, Vini Pu mnooogo greši što ne gleda.

Edited by MayDay
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Solidnih 20-ak minuta dok se nije pojavila Dejna :puke:.Stvarno su smorili za sve pare sa forsiranjem nje i majke joj koje treba da budu skroz marginalni likovi sad kad nema 1 Broudija.

Link to comment

Sasvim solidna epizoda, naravno, ne računa se deo o porodici Brodi. Uopšte mi nije jasno kakvu koncepciju imaju sa nepojavljivanjem Nikolasa Brodija u 5 od 6 epizoda.?

Link to comment

Odlaskom cerke njeno pojavljivanje ce se svesti na minimum, nadam seA to opet znaci da bi serija trebalo da se vrati osnovnoj temi - BrodijuSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

Ovo sada postaje ono šahovsko predviđanje 10 poteza unapred. Ko je veći strateg Sol ili Džavadi?Konačno je cela epizoda bila gledljiva i Dejna može slobodno u penziju.

Link to comment

Dobra epizoda cim nema nikakvih trolova.Istina, preglupa je Dzavadijeva prica o tome ko je kome dao kljuceve od kola, kao da se ne mogu pomjeriti bez kljuceva nakon takvog 1 plana :isuse:Saul je dosta bijedan, nadam se da ce i Dzavadi da ga zajebe.

Link to comment
no jel se povela diskusija ko je tatko?brodi, onaj baja, neko treći, ja pikiram na kvina...ne znam zašto, insekt™ mi kaže
Nije mi palo napamet da dovodim u pitanje da je Brodi tata. Baš bih se iznenadio da je nešto drugačije.
Link to comment
Nije mi palo napamet da dovodim u pitanje da je Brodi tata. Baš bih se iznenadio da je nešto drugačije.
ja sam nekako shvatio da je proslo vise vremena otkad je brodi otisao, a ona moze biti trudna tek mesec-dva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...