Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izludeo sam od onog davidovog tornja...Jos me navukli sa Mahonijem....i sad procitah...Homeland ‏@SHO_HomelandEXCITING NEWS: #Showtime has picked up #Homeland for a fourth season! The series is set to return in 2014. pic.twitter.com/UG9XXGMIVj

Link to comment
Izludeo sam od onog davidovog tornja...Jos me navukli sa Mahonijem....i sad procitah...Homeland ‏@SHO_HomelandEXCITING NEWS: #Showtime has picked up #Homeland for a fourth season! The series is set to return in 2014. pic.twitter.com/UG9XXGMIVj
Showtime izgleda ne voli da serije završi odmah čim postanu loše, nego ih produžava za još sezonu ili dve.Za ovu sezonu Homelanda ne videh igde pozitivnu kritiku.
Link to comment
Showtime izgleda ne voli da serije završi odmah čim postanu loše, nego ih produžava za još sezonu ili dve.Za ovu sezonu Homelanda ne videh igde pozitivnu kritiku.
The Fox 21 drama series has reached new ratings highs since its third season bowed Sept. 29.“’Homeland’ continues to prove its strength for Showtime, and is one of television’s most exciting, provocative and widely-discussed shows. It has grown its audience significantly in each of its three seasons,” said Showtime entertainment prexy David Nevins.
Link to comment
@djurasto ti je kao kad RTS reklamira milionitu reprizu Bele lađe, kao seriju rekordne gledanosti :lolol:
pa ne bih bas rekao da je istojedno je da hvale svoju seriju, ali rejtinzi su nesto drugo ipak, i tu nema mnogo zajebavanja
Link to comment
Homeland review: Season three, episode four - After a rough road, we're back in business This latest episode, 'Game On', finally gave fans something worth watching
Ima li neko da je gledao i da moze da potvrdi ovo?
Link to comment
Ima li neko da je gledao i da moze da potvrdi ovo?
Ako je worth watching nešto što liči na drugu i prvu sezonu, ova epizoda je bila sasvim OK, sledeća "The Yoga Play" je već, rekao bih, completely on the track. Preveliko je očekivanje na osnovu prve dve sezone. Da bi serija bila "životna" i uverljiva, uradili su zaplet koji su uradili. "Vraćanje" dvoje glavnih likova u priču nekako posle svega mora da bude neuverljivo... ili da su radili kao "Wire" - svaka sezona druga Homeland priča. Čak ne bih isključivao da je to i bio plan u nekoj fazi pa je sve bačeno na kartu odnosa Brody-Carrie kad se to pokazalo uspešnim.Tako da, kada se sve uzme u obzir, uprkos porastu uverljivosti, napetost ipak lagano ali sigurno raste.
Link to comment
Ima li neko da je gledao i da moze da potvrdi ovo?
Pa S03E04 je isla prosle sedmice i golo je govno. Peta je vec sasvim ok, bila bi odlicna da nije bilo Dejne slomljenog srca.
Link to comment

Počela sam da zanemarujem Dejnino prisustvo u seriji, tj. kada je ona u kadru pokušavam da uopšte ne obratim pažnju na dešavanja (ionako nemaju veze sa bilo čim u seriji), i onda dobijem čak interesantnu epizodu, a ova 5. je bila sasvim OK.

Link to comment
Da, da. Bilo je baš super! I mnogo volim Kvina, nadam se da me neće razočarati.
kvin i on a dva nerda što pripomažu keri su najjači likovi u seriji
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...