Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Vinkice, moooorrraaaaš današnju da pogledaš!! Zaboravih da ti kažem.
J'en ai marre, khaleesi. I nemoj da enabluješ moj mazohizam! :mad:Daj neki spoiler pa možda i skinem...
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biću ti iskrena. Brody familija me tera da uzmem da lupam pikslu sebi o glavu i u ovoj epizodi. Ali Keri Metison...with a bang!!!! Pliz! Pa onda posle više nemoj ako nećeš. :) :) :)

Link to comment
Ja nisam imao snage ni da pišem. Ništa mi ovo danas nije značilo, osim što sam se osećao prevarenim. Mada, videćemo kad se malo razjasni Brodijeva priča.
Keri car, jao najbolja epizoda ikad, kako je samo odglumila, sve je zajebala, GENIJALNO!

Al zamalo.Ovo vec vrijedja inteligenciju :isuse:Kao sve je to dio plana, how yes no, za 5 godina cemo citati o tome kako zapravo nikad i nisu imali plan pa su morali usput da improvizuju k'o Lost.Kakvo govno od epizode i sezone, nevjerovatno.

Link to comment
Keri car
Ona i glumci klinci rasturili su tri puta više od reditelja Bele trake i njegovog pisca autobiografije Bunjuela...Šteta što je i jedno i drugo sranje, iako je Homeland zasluženi Zlatni globus što se i da videti iz prethodnog pasusa...
Link to comment

Super kako vam je ovo prvi neuverljiv plan do sada. Ono sa šest simultanih atentata od kojih ako jedan zakaže propade cela stvar, to je bilo savršeno logično? O magičnim teroristima čije nepojmljivo zakomplikovane planove može da spreči samo prekognitivna ludača da i ne govorimo...Mau, sad i nikad više. Aj zdravo.

Link to comment

i rekoh necu da gledam vise...ali me nagovori malaka juznoafrikanac 'gledaj, gledaj, pasces na dupe' ... jedino sto me je fasciniralo je dobra muzika na kraju serije.ali sada stvarno dizem ruke ! :)i poceo mi justified, imam i bron,... i gomilu posla od kog ne znam odakle da krenem ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...