Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za slučaj da sam to ja - neću. Odgledao sam prve dve epizode treće sezone, i ne mogu više. Ja volim da mrzim, ali mora bar nešto da mi se ponudi zauzvrat, neki performans, neko uzbuđenje, neka misterija, nešto. A ovako... kratak je život.

Link to comment

Šta je, bre, ovo? Šta se ovde koj kurac dešava? 'Ajde, i ne mora da mi smeta još jedan krug Kerinog ludila™, ali kakav je ovo zaplet sa Brodijem? I kakav je ovo tempo serije, kakvi su ovo dijalozi, čemu sve ovo? Da nisam toliko retardiran, već bih batalio, ima toliko drugih serija.

Sleeper Cell je izmislio život za ovo, po pitanju kako dubine karaktera tako i tretmana religijskog fanatizma, o zapletima da i ne govorimo.
O, da. Sa ove distance, Sleeper Cell je izmislio sve za Homeland, bez ograđivanja odlična serija, uprkos ponekoj mani tu i tamo. Čak i kad pričaju na "balkanskom" nije strašno. A pogotovo mentalna manipulacija i sloboda odlučivanja.
Link to comment
nista mi nije jasno...

zasto mu ne daju da ode? jasno je da nece da ga prodaju za pare. sta hoce koji moj onda?i zasto ga onaj pedofil navlaci na pajdishu? od kakve vrednosti je ikome najveci svetski terorista na pajdu?

kako sam ja razumeo pajdo je tu da ga otupi i zadrzi u onom getua koji interes imaju da ga drze tu nemam pojma, ali kapiram da to i ne treba jos uvek da znamo

Link to comment

Kapiram da je plan bio da stigne u Venecuelu i da je Keri prije nego sto je prsla javila ovima da stupe u kontakt™ i cuvaju ga dok se ona ne javi il' tako nesto. Navlace ga na dop ne bi li im bilo lakse da ga drze tu valjda

Link to comment

Drze ga dok neko ne odluci drugacije Teroristi, CIA, Keri... ko ce ga znatiPrve tri epizode su, nadam se, samo uvod u ludilo koje sledi Vec sledeca epizoda ce biti puno dinamcnija A sve se svodi na svenario koji bi trebalo da se zapetlja pa otpetlja... u cetvrtoj sezoni:DSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Milosh76
Link to comment

A ko ga je upucao, zašto je ćelav i slično, uopšte nije bitno.Nadam se da razmišljanje nije na nivou malog Perice u pogledu kose, tj. da je neko pomislio da ga niko neće prepoznati ni u Kanadi i gde je sve već bio pre Karakasa, gde ga svako zna, jer se u Davidovom tornju, prate samo svetske vesti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...