Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preko volje pogledao prvu sezonu Homeland, sestra me nagovorila (gledaj gledaj mnooogo je dobro), i zaključio da je mnooogo glupo.1) PoW marinci koje su zlikovci uspešno zarazili Islamom tako što su ih tukli osam godina :isuse: i dali im da igraju evropski fudbal sa malim muslimančadima i uče ih engleski :isuse: Uopšte, prikaz religijskog fanatizima kao nečeg natprirodnog, demonskog, nečeg što se na mala vrata uvuče u dobru nepatvorenu američku herojsku dušu pa je iznutra iskvari, pretvori čoveka u robotizovanog snajpera ubicu / bombaša samoubicu :isuse:2) CIA koja raspolaže sa čak tri agenta, od kojih je jedan psihopata, drugi pred penzijom, a treći korumpirani šef u džepu budućeg predsednika koji ostalima gura klipove u točkove i sakriva informacije :isuse: Televizijski seksualizovana intra-extra-agencijska atmosfera u kojoj svako svakog ili jebe, ili je nekad jebao, ili bi hteo da jebe ali ne sme da šef ne bude ljubomoran. Na vrhu gomile je agentica koja se svima predstavlja kao Carrie, ne kao Agent Matheson, čiji je vrhunac istraživačkog rada jebanje sa glavnim osumnjičenim u nadi da će joj otkriti poverljive informacije :isuse:3) Sumanuti zapleti koji se mestimično bliže Jack Bauer's 24 po intenzitetu jadnoće i tragikomične komplikovanosti. Previše da bi se pobrojalo, ali moj favorit je ono kad teroristi se finansiraju tako što narede saudijskom princu da pokloni svojoj američkoj kurvi (koja tajno radi za ciju, naravno) preskupu dijamantsku ogrlicu, pa je onda ubiju da bi ta ogrlica dospale u ruke zaposlenog u saudijskog ambasadi, koji je lično odnese u neki lokalni pawnshop gde je pretvori u $300,000... a zašto? Da bi finansirali kupovinu kuće u blizini aerodroma :isuse: E da, posle CIA agent pred penzijom preti mladoj teroristikinji smrtnom kaznom :isuse: zato što se u rečenu kuću uselila. Nije ništa još uradila, nikakav nefarious plot sprovela u delo, samo se uselila u tu kuću, a onda iz iste pobegla i pokušala da prebegne u Meksiko :isuse: Da, Meksiko. Iz Vašingtona. Baby I need to make a run for the border / I got a hunger only tacos can stop Mogu ja ovako ceo dan, ali nema smisla. Javiću vam se kad i ako uspem da odgledam i drugu sezonu...Edit: Upside je mestimično golišava i kratko ošišana Morena Baccarin :wub: Dakle nisam džabe gledao.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ma nisam nešto preterano drulovao na srnetinu™ (nisam Firefly fan), ali reko bar nešto da navedem kao svetlu tačnu. U poređenju sa Agent Carrie je prelepa žena.

Link to comment

Vini, nemoj da poklekneš, moraš da vidiš momenat sa parkingom u poslednjoj epizodi druge sezone. To je nešto neviđeno u kategoriji gluposti i moj apsolutni favorit.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Posto vidim da nema novih postova, pretpostavljam da mnogi ne znaju da 1. epizoda 3. sezone ima vec da se skine sa neta (ima i srpski prevod). Slucajno naleteh juce, pa da prijavim.

Link to comment
ma mislim da samo fale spec. efekti, ja sam odgledala još kad se pojavila i delovala mi je kompletno. druga stvar je što sam potpuno zaboravila šta se desilo u epizodi.
Da, i meni se tako cini. Fali uvodna spica, ali ostalo mi deluje regularno, traje 53 minuta, tako da je to verovatno to. Btw, veliki deo epizode je smaranje sa cerkom i njenim problemima :isuse: Edited by Lucky Jim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...