Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Овако, ја некако за празнике дођох до копије прве сезоне код мене у школској библиотеци, серија се резервише и чека недељама унапред. Ајде то што се реалистичности серије што се обавештајног дела тиче, то је већ Дебели Шеф одрадио онијем чланком из Атлантика. Мени су други детаљи били забавни. Уколико Бродијева жена није некакав адвокат или прилично добро рангиран федерални радник...( а није то би већ негде испливало) нема шансе да би они са платом ( пензијом ) маринца која је око 40000$ могли да приуште кућу која на том месту и таква минимум кошта 400000$, да возе Субару који је дефинитивно хипстерско возило, да се хране у варијанти супермаркета који продаје органску храну. Као да су професори универзитета, а не гологузија.Са друге стране, невероватно је забавно, али за ово је Игра Престола измислила ТВ серију.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Овако, ја некако за празнике дођох до копије прве сезоне код мене у школској библиотеци, серија се резервише и чека недељама унапред. Ајде то што се реалистичности серије што се обавештајног дела тиче, то је већ Дебели Шеф одрадио онијем чланком из Атлантика. Мени су други детаљи били забавни. Уколико Бродијева жена није некакав адвокат или прилично добро рангиран федерални радник...( а није то би већ негде испливало) нема шансе да би они са платом ( пензијом ) маринца која је око 40000$ могли да приуште кућу која на том месту и таква минимум кошта 400000$, да возе Субару који је дефинитивно хипстерско возило, да се хране у варијанти супермаркета који продаје органску храну. Као да су професори универзитета, а не гологузија.Са друге стране, невероватно је забавно, али за ово је Игра Престола измислила ТВ серију.
Igra Prestola je prema ovoj seriji debilna gnjavaza i sinteticka epska dosada.
Link to comment
Igra Prestola je prema ovoj seriji debilna gnjavaza i sinteticka epska dosada.
Uzo si mi reč iz usta
Da se dogovorimo da je barem Rubicon majka mara za Homeland. :PПослато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Rubicon je remek delo, koje je božanskim proviđenjem spušteno među nas proste gledaoce, da nam da nadu, da ako strpljivo odgledamo kojekakvo đubre u dužem nizu godina bićemo nagrađeni jednom dobrom serijom :cool:
Link to comment

Ja nisam udelila pravdu Rubikonu. Svaki put kad sam pustala epizodu bila sam umorna i ona melodija serije bi me uspavala na jedan. Ali tek sam 4 epizode tako upropastila. Moracu da ispravim stvari.Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Ja nisam udelila pravdu Rubikonu. Svaki put kad sam pustala epizodu bila sam umorna i ona melodija serije bi me uspavala na jedan. Ali tek sam 4 epizode tako upropastila. Moracu da ispravim stvari.Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa kad toliko voliš Homeland onda ne možeš voleti Rubicon...Rubicon je par svetlosnih godina ispred....
Link to comment

pa to veljo mozda tebi, zato sto si gledao rubikon pre homelanda. ono sto sam ja videla iz prvih epizoda rubikona je to da je u pitanju serija sa genijalno napisanim zapletom, a homeland je primarno serija karaktera, a tek onda radnje.

Link to comment
pa to veljo mozda tebi, zato sto si gledao rubikon pre homelanda.ono sto sam ja videla iz prvih epizoda rubikona je to da je u pitanju serija sa genijalno napisanim zapletom, a homeland je primarno serija karaktera, a tek onda radnje.
Jeeeste a karakteri lebde u bezvazdušnom prostoru, i dišu ko ribe na suvom, boreći se za vazduh...Pa oni su na polju karaktera i pali.To sto je tvoja ljubimica izvukla maksimum koliko je mogla svojom glumom to je mala stvar u celini.BTW ona je kako se serija bližila kraju i bila lošija, u stvari lik je bio sve lošije pisan....
Link to comment

pa poenta sa njenim likom

Jeeeste a karakteri lebde u bezvazdušnom prostoru, i dišu ko ribe na suvom, boreći se za vazduh...Pa oni su na polju karaktera i pali.To sto je tvoja ljubimica izvukla maksimum koliko je mogla svojom glumom to je mala stvar u celini.BTW ona je kako se serija bližila kraju i bila lošija, u stvari lik je bio sve lošije pisan....
pa kad je psihicki dobro, nema potrebe da bude preizrazajna(i meni je takva dosadnija, inace)
Link to comment

iz nekog razloga mi ostaje jedna brisana recenica pri vrhu posta kad kucam u chrome-u, nije prvi put, a edit opcija se gasi poslije 15 minuta. pa zamislite da nema prve recenice.

Link to comment
  • 3 weeks later...

ima da se skine Hatufim, originalna izraelska serija na osnovu koje je rađen Homeland, sa sve hardcoded titlovima na engleskom, ako hoćete da pogledate u izvornom obliku... a i nekako mi je zanimljiva priča o izraelcima nego amerima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...