Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Epizoda je bila super-uzbudljiva [ako izuzmemo nepotrebnu polusatnu romanticnu komediju u prvom dijelu epizode] i generalno, svidja mi se, iako je opet bilo stvari koje me nerviraju, koje su vecinom pomenute.

Mene nervira cinjenica da je moguce da se ispostavi da je Abu Nazir supergenijalni master villain koji ne samo da ima spreman plan B koji bude savrseno izvrsen, nego je cak i htjeo da mu prvobitni plan ne uspije, da bi zavarao CIA i ostvario svoj pravi plan, makar i posthumno

Link to comment

- za svakog ko sumnja u sola :twak: btw on je jevrej- kvin isto, nije ubio brodija zbog kerija, i da radi za teroriste zar bi propustio sansu da ubija estesa u njegovoj kuci- snimak su pustili teroristi (zajedno sa snimkom gde tvrde da je unistenje alkaide mit) a ne cia- ovo je ko neki supermegaplan abu nazira da se zrtvuje kako bih prevario sve da bi uspeo njegov supermegaplan, zasto onda nije dozvolio da ga nadju/ubiju prvi put kada su ga trazili u onoj zgradi nego se krio u onoj rupi, on je ko neki vidovnjak koji znao da ce se keri vratiti i naci ga u to skroviste lolslazem se sa razmaztazom, na pocetku homeland obecavao mnogo a vremenom postao novi "24" sa milion rupa. autobomba a eksplozija ko 9/11, uneses bombu u lengli ko da je to obdaniste, ubistvo podpresednika (wireless pacemaker) i niko ne proverava to, brodi terorista koji namerava ubiti podpresednika i dalje ga ostavljaju da se druzi podpresednikom, niko ne prisluskuje brodijev telefon, kvin ulazi u kucu sefa cia i ceka ga prigusivacem + preti mu lol ...i milion slicnih gluposti ala 24ps. da bi bilo interesantnije mogla je i brodijeva cerka da prisustvuje komemoraciji :wicked:

Edited by marv
Link to comment

jee, koji krš od epizode.- čovek shvati da cia ima manje od 20 stalno zaposlenih, da je zgrada gotovo uvek pusta, čak ni nakon explozije nema frke, vike, kuknjave, sirena, sve je pusto i mirno;- da se iz cia-inog kompleksa i posle eksplozije izlazi kolima kao iz tempa na vilinim vodama;- takođe shvati da se žene lako trejduju, "pazio si je 8 godina, pazi je i dalje, tebra". mogli su da snime swap my wife rnićpo sa morenom;- da neka no name chick iz DoD na prvu loptu zna da je sol bio blizak sa običnom agenticom cia-e; to je 'nako, common knowledge;- o romansi i patnji u prvih pola sata ne bih, sem da sam pustio mušku suzu (onu najtežu) na "samo želim da budem bolja osoba" by brody;- super da su pravili fake id sa brodyjevom slikom, baš bi lako prošao tsa i customs provere pošto uopšte nije poznat kao kongresmen i war hero;- jedino smisleno rešenje je da lujka fasuje 5 konsekutivnih life sentences zbog jatakovanja ili bude zakopčana otpozadi u nekoj instituciji a da brody bude ucmekan pod bilo kojim izgovorom - any one will do.

Link to comment
- takođe shvati da se žene lako trejduju, "pazio si je 8 godina, pazi je i dalje, tebra". mogli su da snime swap my wife rnićpo sa morenom;
E sve vise manje stoji, ali ovo...meni je bila super fora. Ako nekom zelis da u startu ujebes ili znacajno snizis zelju da bude s tvojom bivskom do koje ti vise i nije nesto stalo taj Brodyjev line je tip-top. Sto se i videlo iz reakcije opunomocenika :D Cim mu je rekao ja sam krenuo da se smejem i kazem osobi sa kojom sam gledao - e sad ga je sjebao i sekund posle toga ovaj kaze: ...fuck... :D
Link to comment

Mozda je samo imao transfer neprijatnosti i ocekivanje kroshea u vugla preko shanka, cisto da se ispostuje primopredaja duzhnosti.Uostalom, brodyju je sve to bilo vise kao closure nego izliv pakosti. U teznji da bude "bolja osoba" mora zeleti i dobro svojoj bivsoj porodici i njihovom novom pater familias.Zhiv nisam dok ne vidim kako ce da razmotaju pricu. Sol, kvin ili neki novi klinci - ko zaista vuce konce. Naravno, ne sumnjam da ce motivi onoga ko je pravi deep state biti tako opisani da se i sa njima moze saosecati. Niko nije bad guy ma koga ubio usput, to je nekako leitmotiff serije. Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

dobila danas 2 serijala uz preporuku - uzmi, glumi ona tvoja. a na omotu vidim da glumi lenard bejtson iz poaro epizode hikori dikori dak.daću seriji šansu.(logično, pre danas nisam ni znala da serija postoji, al me ne čudi da PPP već ima 52 strane o njoj.)

Edited by PointTaken
Link to comment

Odgledao napokon i ja finale. :isuse:Da se i stavim na stranu ženske publike ovde uz ono "ne zanima me realističnost rada CIAe i generalno cele radnje" i koncentrišem se na "odnos Brodija i Kler kao suštine serije", ono njihovo "ja ne verujem tebi i ti ne veruješ meni, ali mogli smo biti srećni" čini Mr and Ms Smith kandidatom za Oskara na tu temu.- "Hm, čudno, neko mi je pomerio kola. Parkirao sam ih na parkingu C..."Boooooooom!!!- "Ti si to bio, skote jedan! Ruke u vis!"- "Nisam, keve mi!"- "Ah, onda dobro."Ili onaj deo "ja sam tip koji ubija loše momke". Do sada je u okviru CIA organizovao čajanke i osmomartovske proslave u Domu JNA, ali sad, kada je trebalo da rokne teroristu, preispitao je duhovno svoje ja. You can't be serious?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...