Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Moja teorija je da mu je smestio onaj Dar Adul, ocekujem da u sledecoj sezonu gledamo borbu Saula i ovog za prevlast u CIA. Brody i Carrie ce pomagati Saulu, a tako i oprati Brodyjevo ime.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da to sto su iskoristili njegov snimak priznanja iz prve sezone govori da Brodi ovaj put nije umesan nego da su mu stvarno iz CIA smestiliimali su snimak i cekali da ga upotrebe.. (mozda cak i Sol)

I Abu Nazir odnosno njegova mreza je imala snimak, ne mozemo da znamo da je ono sto je Keri uzela iz ranca jedini snimak.
Link to comment

uf, nit se vidi da brodi gleda na sat (gleda na dole, ne vidi se na sta) niti sto baca pogled na levo nesto znaci (meni je izgledalo ko da se smara) pokazuje da odu zbog prethodno navednog(smaranja), a i dok se privatava sa keri pogled mu prirodno™ ide prema prozoru,sg sam sve odgledao ponovo i nikako nisam mogao da izvucem iste zakljucke kao ti..ako si ti iz ove scene sve ovo pravilno zakljucio svaka ti cast..

Mislim da me nisi razumeo [pretpostavljam da ni scenaristi nisu sigurni gde ce ici prica, tako da nema govora o nekakvom pravilnom zakljucivanju], rekao sam da su ostavili sebi prostora da, ukoliko to zele, prikazu njegovo ponasanje na taj nacin i to bude relativno uverljivo. Na primer prezive neki snimci sigurnosnih kamera i oni vide da je gledao na sat, a ne u cipele itd.
Link to comment

Mislim da snimak nema veze sa tim da li je Brodi umešan ili nije. Lako može da bude deo plana. No, očigledno je da je epizoda napisana tako da serija u sledećoj sezoni može da ode u bilo kom smeru. Nego, gde je Vini da izviniše™ o finalu?I nema spojlera, još malo pa 48 sati.

Link to comment

Najviše me razočarao razvoj Kerinog lika. Od dedicated CIA agent (koja je jedina bila uverena da je Brodi terorista) do zaljubljne tinejdžeke koja ne vidi dalje od svog dragog, iako se sapliće o dakaze protiv njega.Zatim, Kvin. Koji to asasin odjednom, bez vidljivog razloga, odustane od likvidacije mete i ode u kuću direktora CIA da mu malo pripreti? Jedino, ako on i Brodi nisu malo proćaskali (o nekim zajedničkim prijateljima) na obali onog jezera za vreme jutarnje molitve. Što nas vodi u pravcu da je Kvin krtica. To bi moglo da objasni i premeštanje auta sa parkinga, samo neko iznutra je to mogao da uradi, a da ne bude sumnjiv. Ali to sa tim autom mi je tako neverevatno, svi znamo kakav je režim za automobile oko ambasade u Beoogradu, pa zašto bi bili opušteni u tako važnom objektu, koji sam po sebi isijava paranoju.Onda Sol. Kako je zgodno otišao na onaj brod, ako je i on umešan, savršeno se distancirao od događaja. Juče sam nešto komentarisala iznenadnno vaskrsavanje njegove žene, i dalje mi je to nekako šuplje, ali ne kao juče ( bolje je gunđati dan kasnije, nego odmah :lolol: ), ali to ćemo videti.Sve u svemu, ima materijala da serija ode u bilo kom pravcu, uključujući i invaziju iz svemira :D

Link to comment

keri se mozda u sljedecoj sezoni vrati na put bipolarca koji je los za nju ali dobar za gledaocepremjestanje auta sa parkinga jeste bilo malo jeftinojel gledao neko izraelski original? ja sam sad covjek bez serije, dok ne pocne medmen. moram necim da se tjesim, pa sam mislila da skinem taj hatufim ili kako se vec zove.

Link to comment
Ti ze zajebavas za scenario jel' da?
ne. meni bas carski sto ne mrse nesto ni tamo nit vamo, nego dignu pola lenglija u vazduh.
Nije to rekao Kvin, nego Sol.
znam, nego sam nabrajala u sekvenci sta mi je super bilo.
Nego, gde je Vini da izviniše™ o finalu?
vini ne gleda, pa zato bata mora umesto njega da vinise. stay tuned.
jel gledao neko izraelski original? ja sam sad covjek bez serije, dok ne pocne medmen. moram necim da se tjesim, pa sam mislila da skinem taj hatufim ili kako se vec zove.
ja cu gledati onu forbry...evo nabacila sam neke pletene dzempere za tu zgodu. :Dinace, sam zena bez serije sve do samog kraja marta.
Link to comment
ja cu gledati onu forbry...evo nabacila sam neke pletene dzempere za tu zgodu. :Dinace, sam zena bez serije sve do samog kraja marta.
super je forbry :)a sta gledas krajem marta?
nista givensova pravda? :cry:
sta je to? nista ja ne znam :cry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...