Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

ali kvin, ali 'you're the smartest and dumbest person i know' momenat, ali ona silna tela u lengliju...scenario je razvalio!i keriju se vidi stomacic da je trudna :D

moram jos malo da poslazem utiske.

Ti ze zajebavas za scenario jel' da?
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali kvin, ali 'you're the smartest and dumbest person i know' momenat, ali ona silna tela u lengliju...scenario je razvalio!i keriju se vidi stomacic da je trudna :D

Nije to rekao Kvin, nego Sol.Inače

Zašto se, iznenada, posle odsustva, od jedno 15 epizoda, pojavljuje Solova žena? To mi je bilo tako neprirodno, kao da nam ubadaju prst u oko da obratimo pažnju na nešto, ali na šta?

Link to comment

kakav scenariothtoiletpaper1.gif

neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rešava stvar- scenaristi su sebi kupili pola godine vremena da smisle šta dalje, gledaocima su bacili šok bombu aktiviranjem ove "prave" bez ikakve predradnje, bez upoznavanja novih evildoers-a ili uplitanja već poznatih likova u centralni događaj ove sezone- sada mogu da rade šta hoće, da umešaju brodija, da je pak kvin terorista, što bi profi ubica poštedeo nekoga, možda je sve plan neke od drugih službi koje bi da povećaju svoj budžet i diskredituju cia-u kao asposobnu kojoj je terorista brodi ispred nosa pobio rukovodstvo, možda upoznamo nove do sada apoznate članove nazirove ćelije itd...

Link to comment

Odlican zaplet!

zasto onaj baja nije ubio Brodija kada se molio na obali? on je jedini preziveli one akcije u krojackoj radnji zar ne? on i njegov "sef" sa kojim je sol imao onaj razgovor u restoranu u prosloj epizodi su mislim deo zapleta za 3. seozonu. samo nisam siguran kako :D

Link to comment
Inače

Zašto se, iznenada, posle odsustva, od jedno 15 epizoda, pojavljuje Solova žena? To mi je bilo tako neprirodno, kao da nam ubadaju prst u oko da obratimo pažnju na nešto, ali na šta?

Ja to nisam tako protumačio, to mi je više bio kao plot device da se pokaže koliko je strašno to što se desilo. Kao, potresno je do te mere da je i ova rešila da bude sa mužem.
Link to comment
Odlican zaplet!

i ja bih se slozila sa tobom, i meni je vrlo intrigantan nacin na koji je /missim, bio mu je iza ledja i tek tako se predomislio, tjah/ i zbog cega zapravo, kvin ostavio brodija u zivotu. a inace ne sporim da je domisljato uradjen scenario, otvorene su sve mogucnosti za sledecu sezonu itd... ali sam malo nezadovoljna psiholoskim vodjenjm brodijevog lika, nekako ja tu vise nis' ne razumem... u pocetku mi je bila jasna i njegova sjebanost i sve radnje su mi bile u skladu sa njegovim psiholoskim profilom, ali sad bas gubim konce... ukoliko je on mastermind, ne razumem kako i zasto su toliko insistirali na njegovom odnosu sa cerkom, koju bi, da je to tako, ovakvim obrtom dodatno sjebao....itditd...

Link to comment
sada mogu da rade šta hoće, da umešaju brodija,
Vec su ga umesali kada su montirali scenu u Lengliju. Estes prica a Brodi gleda na sat, Estes prica - Brodi baca pogled napred levo, Estes prica - Brodi pokazuje Keri da odu, Keri ga odvodi u svoju kancelariju i krece da prica o njihovoj vezi - on skrece pogled ka mestu gde ce se pojaviti automobil. Time ce, izmedju ostalog, 99% poceti previously on na pocetku trece sezone.
Link to comment

uf, nit se vidi da brodi gleda na sat (gleda na dole, ne vidi se na sta) niti sto baca pogled na levo nesto znaci (meni je izgledalo ko da se smara) pokazuje da odu zbog prethodno navednog(smaranja), a i dok se privatava sa keri pogled mu prirodno™ ide prema prozoru,sg sam sve odgledao ponovo i nikako nisam mogao da izvucem iste zakljucke kao ti..ako si ti iz ove scene sve ovo pravilno zakljucio svaka ti cast..

Link to comment

Sezona je dobro počela, ali je posle razočarala. Ovaj lik to sumira bolje nego ja, a isti je sentiment. Doduše, on je u donjem linku izabrao 10 najboljih momenata serije:

How the mighty have fallen. Supervillain-style showdowns staged like something out of a bad first-person-shooter, plot twists you wouldn't buy if they were on sale, material so head-scratching that not even Emmy darlings Claire Danes and Damian Lewis could pull it off . . . Homeland Season Two has been a slow-motion car accident, and not just because it's featured two car accidents.

Link to comment

Super agentica Keri, najbolji poznavalac Muslimana i terorista sa Bliskog Istoka, prica sa Brodijem i ...

On joj priznaje da je ubio potpredsednika Amerike, ona nista!On joj isprica teoriju o Nazaru koji iz groba ubija ceo CIA vrh, ona nista!Ona njega vadi iz sranja, ona njega vodi kod falsifikatora, ona njega vodi do granice... i Nista!Ona zna da je on terorista, cak je i priznao par puta, ona je CIA agent koji se bori protiv terorista i NISTA!Bem ti agenticu CIA koja ima na nisanu glavnog teroristu i ne radi bas NISTA! Cak i da nije on digao u vazduh ceo vrh CIA, cak i da je to uradio neko 99ti, on je bio drugog coveka Amerike i to ga cini teroristom! A ona NISTA!Koliko je bila dobar lik do sada, u poslednje 2 epizode se srozala na 0!

Inace meni je epizoda sasvim OK, uz male primedbice za realnost, ali moze da se gleda!

Edited by Milosh76
Link to comment

Kako stvari stoje, rekla bih da u CIA ima izdajnika na svakom koraku. Čak i da je Brodi mastermajnd,mora da ima još pomoćnika, jer videli smo lepo, da je kola parkirao na parkingu, i da je prošao jednu kontrolu u podnožju stepenica. To znači da je neko iz obezbeđenja ili iz same zgrade došao do kola, i dovezao ih, pored svih krugova obezbeđenja i parkirao ih ispred sale u kojoj sede svi koji su došli na komemoraciju.Takođe, zašto niko nije pitao Keri, otkud sada pa ti ponovo ulaziš u Lengli, kada si na spisku mrtvih?

Link to comment

Mislim da to sto su iskoristili njegov snimak priznanja iz prve sezone govori da Brodi ovaj put nije umesan nego da su mu stvarno iz CIA smestiliimali su snimak i cekali da ga upotrebe.. (mozda cak i Sol)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...