Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

JEEBEM TI SUNCE!!!!!!

jebase mu kevu kevinu! ovo je verovatno najbolji produzetak na sledecu sezonu neke serije ikada! realno je da smo smo svi ocekivali nesto jednostavnije, gluplje i neki neuverljiv prevrat i zamajac za novu sezonu. al ovo je objasnilo.wtf just happened!? master plan je uspeo, ocigledno. al dal ga je neko iznutra™ pomogao? jel moguce da je brodi znao da ce se sve ovo desiti? jel moguce da niko nije mogao ni da pretpostavi da ce se ovo desiti? i glavno pitanje, protiv koga ce se boriti™ sledece sezone? jasno je da ce keri pokusati da opere™ brodija (sto posle svega vidjenog, nemam ideju kako moze da uspe), ali dal ce se pojaviti neki novi abu nazir ili ce stvar krenuti da vodi ka nekome iz vlade/cia/sta god... u kurac, jos samo devet meseci do pocetka nove sezone!

Link to comment

Pa jedino su Saul i Quinn (tj. onaj lik za koga on radi) ostali zivi od kandidata za mole inside the CIA. Ili ce biti neki novi lik u novoj sezoni, ili je Brody jebeni mastermind, ali meni je to malo nemoguce, mislim to da je on stavio dinamit u sopstvena kola i onda ih parkirao tamo blizu sale gde je bila komemoracija i onda stajao odmah do prozora i rizikovao da pogine od sopstvene bombe.Sve u svemu, odlican cliffhanger za 3. sezonu, ko ce sada da ceka 8-9 meseci?

Link to comment

Nisam oduševljen, ali je daleko bolje nego što sam očekivao. Prvih pola sata je katastrofa, ali posle spektakla postaje bolje.

Nego, da li sam ja nešto propustio ili je Sol musliman od pre? Čuli smo kako izgovara molitvu na arapskom za mrtve, valjda je sad glavni osumnjičeni.

Link to comment
Nisam oduševljen, ali je daleko bolje nego što sam očekivao. Prvih pola sata je katastrofa, ali posle spektakla postaje bolje.

Nego, da li sam ja nešto propustio ili je Sol musliman od pre? Čuli smo kako izgovara molitvu na arapskom za mrtve, valjda je sad glavni osumnjičeni.

meni je licilo na hebrew

Link to comment

meni je licilo na hebrew

meni je licilo na hebrew

ja sam cak sigurna da je u prvom serijalu pricao o svom detinjstvu i negde pominjao ucenje talmuda i da je iz cionisticke porodice... hmhm...

Link to comment

U pravu ste, to zvuči logičnije. Sumnjam da bi na tako jeftin način sejali crv sumnje.Nego, kad malo razmislim, uopšte nije nemoguće

da je Brodi mastermajnd. Videli smo ga da se sastao i molio sa Nazirom i onda samo otišao, a posle je napravljena cela ona predstava sa otimanjem Keri zarad pejsmejkera. Ne verujem da bi tako oprezan i inteligentan tip kao što je Nazir tek tako pustio Brodija samo da bi ga za koju epizodu ucenjivao. A cela priča sa ubistvom potpredsednika može da bude em sredstvo da se okupe razni na jednom mestu, em haringa za CIA da bi se umirili, em da se Keri skine Brodiju s vrata. A moguće je i da je Kvin umešan, a?

Inače, ono njihovo disanje koje mi je bilo gotivno pre me sada užasno nervira. Jebote, svi likovi samo dišu.

Edited by Lrd
Link to comment

I, kao, niko nije primetio da su Brodi i Keri napustili memorial service pre nego sto je zavrseno? :) Sada ga vataju samo na osnovu bombe u njegovim kolima? :)

Nebulozama u ovoj seriji nikad kraja.

E, da, i ono njihovo cmakanje i stenjanje i uzdisanje i goodbye my love proseravanje mi je :yucky:

Edited by Sunny Side Up
Link to comment

ali kvin, ali 'you're the smartest and dumbest person i know' momenat, ali ona silna tela u lengliju...scenario je razvalio!i keriju se vidi stomacic da je trudna :D

moram jos malo da poslazem utiske.

Link to comment

I, kao, niko nije primetio da su Brodi i Keri napustili memorial service pre nego sto je zavrseno? :) Sada ga vataju samo na osnovu bombe u njegovim kolima? :)

Nebulozama u ovoj seriji nikad kraja.

pa kako da ikome kazu kad su svi mrtvi? skapirah da su poginuli svi koji su bili u toj sali, sto je i logicno. onih par prezivelih su valjda iz okolnih ofisa itd

Link to comment
U pravu ste, to zvuči logičnije. Sumnjam da bi na tako jeftin način sejali crv sumnje.Nego, kad malo razmislim, uopšte nije nemoguće

da je Brodi mastermajnd. Videli smo ga da se sastao i molio sa Nazirom i onda samo otišao, a posle je napravljena cela ona predstava sa otimanjem Keri zarad pejsmejkera. Ne verujem da bi tako oprezan i inteligentan tip kao što je Nazir tek tako pustio Brodija samo da bi ga za koju epizodu ucenjivao. A cela priča sa ubistvom potpredsednika može da bude em sredstvo da se okupe razni na jednom mestu, em haringa za CIA da bi se umirili, em da se Keri skine Brodiju s vrata. A moguće je i da je Kvin umešan, a?

Inače, ono njihovo disanje koje mi je bilo gotivno pre me sada užasno nervira. Jebote, svi likovi samo dišu.

odlicna teorija! ima smisla skroz. samo ne verujem da kvin ima ikakve veze sa bilo cime. cak nesto sumnjam da ce se ikad vise pojaviti u seriji.

Link to comment
Nisam oduševljen, ali je daleko bolje nego što sam očekivao. Prvih pola sata je katastrofa, ali posle spektakla postaje bolje.

Nego, da li sam ja nešto propustio ili je Sol musliman od pre? Čuli smo kako izgovara molitvu na arapskom za mrtve, valjda je sad glavni osumnjičeni.

ono je bio kadish, jevrejska molitva

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...