Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Oni su u team zvezda. :puke:Nista onda. :) A bas si mogao kod nas, premda razumem. I nije samo kuknjava nego i nekakav humor i seljacizam cvetaju. Nista lepo nema da se vidi.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinoc odgledao novu epizodu....Majko mila kakvo baljezgarenje, ali stvarno najvise me "odusevilo" kampovanje u kancelariji VP.Mogao je da natoci konjak i da zapali tompus.....I nemojte sad "realnost vs. igrana struktura" stvarno su fulali.Promasili su u smislu "kreirane realnosti" u okviru igrane serije...Ali dobro jos dve epizode.

Link to comment

Povraća mi se. Nikad ornije nisam stisnuo shift+delete. Toliko rupa i nelogičnosti da je to strašno. I svaka čast svima koji su u prošloj epizodi primetili crvenu haringu koja je potrošena u prva dva minuta epizode. Sad ili da pobiju sve ili neko SF rešenje od koga nećemo moći da povraćamo jer smo već dehidrirali.

Link to comment

Da su, na primer,

produžili ovu epizodu za 30 sekundi i pokazali Kvina kako ulazi u kuću i čuju se dva pucnja i krene neka tužna/tragična muzika, epizoda i sezona bi imale smisla. Kao, neprilagođena, bolesna genijalka koja je u raskoraku sa svetom i slomljeni, izgubljeni čovek koji ne može da nađe mesto u društvu pronašli jedno drugo u nemogućoj ljubavi, a sve to u relativno zanimljivoj špijunskoj oblandi, okej. To je to, znamo šta su pravili i šta su hteli. Šta će sad kog đavola da se dešava u poslednjoj epizodi? Kakva sledeća sezona?!

Link to comment

meni ova epizoda ima mnogo vise smisla nego prethodna, prosla je bas bila logicki™nategnuta, ova je bas onako ljucka, kad dvoje se vole uvek se nadje neko da im srecu kvari :fantom:

Link to comment

Nemam pojma šta će biti sa ovom serijom, ali zapalo mi je za oko u privjuu za sledeću epizodu, da je kod Sola došlo do drastične promene autfita, pa više ne nosi karirane košulje i somot pantalone, već je u odelu i beloj košulji sa kravatom. To mora da nešto znači :lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment

necu da ulazim u realisticnost epizode, ali mnogo bolje od prosle, jedva cekam finale! go brody!!

jedini LOL momenat mi je bila ona borba oci u oci keri vs nazir :D bese mu uvrnula ruku? :happy:

ovo ne mora u spoiler to je prethodna epizoda...@arkadija, kapiram da je to zbog radi sahrane jednog VP of USA ;)

Edited by lostfanforever
Link to comment
necu da ulazim u realisticnost epizode, ali mnogo bolje od prosle, jedva cekam finale! go brody!!

@arkadija, kapiram da je to zbog radi sahrane jednog VP of USA ;)

da,da, naravno,ali njegov lik mi ne ide uz odelo :D
Edited by Arkadija
Link to comment

bio sam pospan dok sam gledao e11 pa nisam skapirao kog je đavola ostavljeno da keri sama juri nazira po onoj fabrici pri kraju epizode. šatro ga nije moglo naći njih 30 u prvoj turi, ili se natuknjuje da je kvin namerno ošljario pošto je, jelte, deep state u pitanju?

Link to comment

pa nije joj ostavljeno, vec ne moze da se odupre pronalazenju nazira, ko da ne znas keri jbt :wub:mislim da kvin nije nista otaljao nego cela CIA ne moze da se meri sa kerinim hunchom. mislim da su estes & kvin i keri na istoj strani sto se tice nazira - zele ga uhvacenog/mrtvog . razmimoilazenje se desava u sledecem koraku-sta sa brodyem sad kad je nazir mrtav?

Edited by lostfanforever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...