Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična je stvarno, iskupili su se za sranja iz prethodnih. Samo kad ostali tajni agenti ne bi tako ravnodušno gledali na ljubavnu romansu, bilo bi još bolje.

Nemam predstavu što su priveli Sola. Kapiram da je to maslo F. Marej Abrahama, da mu ne smeta u akciji. I otkud ti da je "lik sa slomljenom rukom" krtica? Pojavio se u kadru? :) U privjuzima za sledeću epizodu vidimo da ispituju novinarku i Sola, a da je Keri i dalje na slobodi - Why The Face?!

Tek sad videh trailer (nije ga bilo na kraju ove epizode koju sam skinuo)Zasto bre Sola ispituju?! Kako uopste mogu da posumnjaju u njega sem ako mu ne namestaju.. da bi sebe oprali?!A za onog lika sa polomljenom rukom. Nekako mi je bas izgledalo nametnuto od strane scenarista to sto se on pojavio tamo u tom trenutku. Zasto bi uopste prikazivali to. Kome je taj lik bitan, sem ako nije neki filler.

Link to comment

Odlična epizopda :)

Dečko sa gipsom na ruci je bio sumnjiv i prošle godine kad su pratili onaj par što je stanovao prekoputa aerodroma. Tako da me on ne čudi. Takođe, Estes zove nekoga samo par trenutaka pre Solovog privođenja. Tako da je i on podvučen na spisku sumnjivaca, na kome je odavno. Keri, po ovim privjuima, izgleda da je u bekstvu.

Link to comment

jebesga meni ova epizoda mnjah. cak mi je i d.lewisova gluma shkripala <_<ima ukupno tri zanimljive scene od po 2 min, a vecina stvari za diskutovati je iz privjua za sledecu.

no, kapiram da su ovaj bitan momenat ubistva VP-a hteli da podrobno vremenski obrade

Link to comment

dobro je kako je scena u v.p.-ovoj kancelariji krenula od toga da mu je frka u svakom trenutku da li ce mu neko upasti i uhvatiti ga na delu, da bi na kraju stigla dotle da traje duze od scene vencanja u deer hunteru...

Link to comment

Tek sad videh trailer (nije ga bilo na kraju ove epizode koju sam skinuo)Zasto bre Sola ispituju?! Kako uopste mogu da posumnjaju u njega sem ako mu ne namestaju.. da bi sebe oprali?!A za onog lika sa polomljenom rukom. Nekako mi je bas izgledalo nametnuto od strane scenarista to sto se on pojavio tamo u tom trenutku. Zasto bi uopste prikazivali to. Kome je taj lik bitan, sem ako nije neki filler.

Dečko sa gipsom na ruci je bio sumnjiv i prošle godine kad su pratili onaj par što je stanovao prekoputa aerodroma. Tako da me on ne čudi. Takođe, Estes zove nekoga samo par trenutaka pre Solovog privođenja. Tako da je i on podvučen na spisku sumnjivaca, na kome je odavno. Keri, po ovim privjuima, izgleda da je u bekstvu.

Mislim da je sad pravi trenutak da se setimo da smo sumnjali na Sola od početka serije, još od prve sezone. Ili sam to samo bio ja?

Link to comment

Mislim da je sad pravi trenutak da se setimo da smo sumnjali na Sola od početka serije, još od prve sezone. Ili sam to samo bio ja?

Mislim da je to jednom spomenuto, u kontekstu: sredovečni, razočarani agent CIA, koga je ostavila žena, pa rešio da malo potpraši po domaćem terenu. Tako nekako :D
Link to comment

Mislim da je sad pravi trenutak da se setimo da smo sumnjali na Sola od početka serije, još od prve sezone. Ili sam to samo bio ja?

Ma jesmo sumnjali

na njega kad je pazio na persijski tepih u kancelariji

Poslato sa U8815 koristeći Tapatok 2

Link to comment
jebesga meni ova epizoda mnjah.
+1BTW, koliko dugo od prikazivanja epizode se koriste spojleri? Do prve sledeće?

Nije mi epizoda bila ništa bolja ili lošija od prethodnih. Ako zažmurim na pejsmejker sa wifijem (profesionalna deformacija, šta ću - ionako je smrdelo na Džeka Bauera), bilo je jedino to ubistvo potprecednika - ali sve je, u principu, bilo predvidljivo. I da je ovaj besan na potpredsednika i da bi ga rado rokno zbog malog, ali se gadi kolateralnih žrtava. Ovo nasamo kad umire samo drkoš je bilo nekako prihvatljivo, u okvirima i za očekivati. Isto kao i to da će Keri pretpostaviti drugim ljudima ukoliko dođe do tog izbora. Onaj dijalog između Keri i Abu Hamze kad se ubeđuju ko je terorista, a ko vojnik mi je bio nekako #tinejdžeri #fejsbuk.Ne znam, nakon sezonu i po mi ne deluje da su autori serije želeli da ona bude prepuna misterija, šokova ili zaokreta, pa ni ne očekujem to sad. Očigledno da postoji ta neka grupa ljudi koji su bili tim dok im je pokojni VP bio šef i nisu sve stvari radili po PS-u, te im je strašno stalo da to zataškaju. I sad će samo da izranjaju njihovi ljudi iza ovog ili onog ćoška.

Link to comment

Mislim da je sad pravi trenutak da se setimo da smo sumnjali na Sola od početka serije, još od prve sezone. Ili sam to samo bio ja?

shanse nema da je sol bilo sta drugo osim red herring.Ne bude li tako pojescu ovaj svoj poust :D

Link to comment
Kokana stavljaš protiv uroka od bilo čega. Cenim da ga ne poznaješ lično. :lolol:
[troll on]Lrde, jedan Vigilante koji je zvezdas mi je rekao kako na ovom forumu slabije stojimo od zvezdasa, jer njihovi navijaci koji ovde postuju imaju 'veci talenat za spektakl', bolje osecaju ljubav prema timu i imaju bolje autoritete nego sto imamo mi Partizanovci. Ti si tako jedan ozbiljan i autoritativan covek, pa bih te molila da se vise angazujes dole na topiku zajedno sa J.R. Cashom. Ja cu da se brinem o spektaklu, a Kojot ima dovoljno ljubavi za obe grupacije. Salim se, imamo dovoljno ljubavi dole, samo nam treba neko manje pomirljiv kad naleti ona chobanija koja trenutno truje topik. A i da se regrutujemo malo bolje. Hvala lepo za uzimanje moje molbe u razmatranje. :)[troll off]Pored toga, mislim da nema sanse da je Saul nekakva krtica. Sigurno krije neku pricu (setimo se i oklevanja da se prvi put podvrgne poligrafu), ali zbog cega bi onda prijavio kad je nasao memorijsku karticu sa Brodijem? I navodno, autori su izjavili da ce na kraju druge sezone da ubiju jednog od glavnijih likova. Po meni to moze biti ili AbuNazir ili Saul. Edited by MayDay
Link to comment
[troll on]150px-FK_Rad_Beograd.svg.pngŠto se mene tiče, poubijajte se slobodno. A i biću na utakmici, ja posle čitam šta je ko pisao, mada se slabo šta više ima čitati na Košarci, samo neka kuknjava. Eno, uzmi Joea, a vidim i Petović je vaskrsao, obojica su ozbiljni ljudi i znaju košarku daleko bolje nego ja.[troll off] Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...