Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

boze kako je odvratna ova hatavej.
+1
Pederi stop! talktothehand.gifInače, ne znam da li će biti treće sezone, ali ako se ovde završava, očekujem da će Keri biti ubivena. Ako bude treće, sto posto će biti drame oko toga da li je treba počistiti ili ne. Preveliki je rizik i previše je nepouzdana, bez obzira što je najbolji agent tamo.
Link to comment
boze kako je odvratna ova hatavej.
+ milion. Jos jedna u nizu mladih, 'perspektivnih' glumica koje sa glumom veze nemaju i ne plene apsolutno nicim. Ni Catwoman joj nije pomogla.
Link to comment
obnovljena je serija za trecu, bice.
Dakle, onda je za očekivati da bude drama oko toga da li je treba počistiti.
+ milion. Jos jedna u nizu mladih, 'perspektivnih' glumica koje sa glumom veze nemaju i ne plene apsolutno nicim. Ni Catwoman joj nije pomogla.
:mad: Prvo vređaš Skajler, a sad ovu. Biraj vreme, mesto i oružje.Meni je Hatavejka najbolja Ketvuman ikad, potpuno mi je super lik, dovoljno je jaka da nosi kadar i karakter i dovoljno je dobra glumica da poseduje dovoljnu dozu transformacije. A pleni spontanošću, šarmom, lakoćom i prirodnošću glume, a ugodna je i za oko.
Link to comment

Ann Hathaway je bila uzasna u oba filma koja sam gledao [od kojih nijedan nije Catwoman], ova glupost samo pojacava utisak o njojzi kao jednoj od iritantnijih pojava Holivuda...Bitnije, 3. sezone ce definitivno biti, a ja sam siguran da ce ovaj krak zapleta sa Quinnom i njegovim pretpostavljenim biti u centru paznje.

Link to comment

Cela ta postavka sa Kvinom je ordinarna glupost. CIA formira tim koji treba da radi na jednom od najvećih (zvaničnih) pretnji sigurnosti, jednim od najopasnijih šefova Al Kaide, i na čelo tima postavlja čoveka kojem je jedino radno iskustvo par godina u Venecueli na drogeraškim kartelima? Niti ima iskustva sa teroristima, regionom, niti govori arapski, ne zna ljude i bekgraund... ništa. Sad će kao Kvinu dati neki "dublji smisao", nije nego. Radnja zbog radnje, bez obzira što je bazirana na ovako nekoj gluposti.

Link to comment

Super, to su tvoji kriterijumi, ali ja nisam komentarisao kako se tebi svidelo, nego meni. Mene kada realističnost ne zanima (i kada mi te rupe ne smetaju) gledam SF ili eventualno fantasy čak. Ali kad je tema nešto iz realnog života - kao ovo ovde - voleo bih da su osnovne stvari koje su vezane za temu filma ili serije na čvrstim nogama. Možda čak ne ni na čvrstim nogama u smislu 1:1 preslikane stvari, ali bar da nema vidljivih logičkih rupetina. Znaš ono, kao kad u Armagedonu Goldblum aplouduje virus na vanzemaljski svemirski brod. Progledaću kroz prste za sitne gafove (tipa da CIA za poverljivu komunikaciju sa operativcima na terenu koristi skajp) - to su sve sitnice i gluposti koje ne smetaju. Ali ovo sa Kvinom ili to da Brodi u rekordnom roku, bez partijskog/političkog života itd. postane kandidat za potpredsednika Amerike zbog toga što je aktuelni rekao "svideo mi se ovaj momak" nakon što ga je dva puta video? Ili druga situacija - Brodi je visokoplasirana krtica, kongresmen i vajsprecednički kandidat (razni elementi bi se usrali da imaju nekoga na takvoj poziciji), nalazi se pred svojim govorom koji treba da mu učvrsti poziciju, a Al Kaida njega u tom trenutku šalje u Getizburg na zadatak običnog ćate-operativca da odvede zanatliju iz njegovog SZR-a u safe house?! Izvini, možda tebe tu "realističnost" ne zanima, ali meni je to lagana uvreda inteligencije. Kapiram da neke stvari moraju da budu "watered down", da neke mogu da se urade i bez researcha, ali centralna, suštinska radnja mora da položi ako ne test realističnosti, onda makar test logike.

Link to comment

Realističnost i igrana TV serija su nespojivi pojmovi.Kad želim da gledam nešto realistično onda gledam dokumentarne emisije, kablovska je puna kanala koji emituju takav program.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...