Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

kler je odlicna glumica, ali mi se nikako ne uklapa u taj koncept. no dobro, to je moje subjektivno misljenje. luis mi je isti kao cela ta neka nova generacija akcijsko trilerskih glumaca, nit smrde nit mirisu, i ne mogu jasno da ga izdvojim u odnosu na gomilu slicnih. a moj negativan utisak pojacava i sama tema. nesto se ne lozim na te irak avganistan terorizam misterije.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro™, to što se tebi ne sviđa i ne paše ne znači da oni to rade. Mislim, ne gledam ni ja emisije o kuvanju i govorim kako su dosadne. Gluma je daleko, daleko najbolji deo serije, pa tek onda muzika, pa onda sve ostalo.A svaka čast za Feral kida. Počeo si konačno da gledaš prave akcione filmove. :Hail: :Hail:

Link to comment

Solova faca dok slusa njih dvoje u ljubavnom zanosu :naughty: NEPROCENJIVOSolidna epizoda, sledeca bi trebalo da bude dinamicnija, mozda Brodi postane trostruki agent (nazir-cia-nazir) evilsmile.gif

Link to comment
^^videli smo ih i u S1E1 ako se ne varam.vidim da kreće spin sa kvinom - čiji je, šta hoće...
Moguće, mada se ne sećam da su obe bile komplet u paru. Ja sam skapirao da je Kvin neki čistač koji treba da ih pomete kada se završi akcija.
Link to comment

Bile valjda obe, kad su joj javljali da je broudi ziv :)Meni ovo oko kvina zasmrdelo na rogue outfit, kao u rubikonu. Jedini je preziveo onaj napad u getisburgu.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Edited by buffalo bill
Link to comment

Konačno , dobra epizoda. Obožavam poglede koje su razmenili Kvin i Sol, " ja znam, da ti znaš, da ja znam šta ti znaš" :D

Edited by Arkadija
Link to comment

Ova epizoda je sa novim zapletima dosta otvorila karte. Quin je Estesov covek, njihova operacija je da se iskoristi Brody da uhvare Abu Nazira, i onda da ga puste niz vodu™. Ne bi me cudilo ni da je Roya dvostruki agent, tj. da radi zajedno sa Estesom.

Link to comment
Quin je Estesov covek,
Ma ne, obojica su ljudi onog tipa iz autobusa, koji je , verovatno otelotvorenje same CIA-e, špijun koji sumnja u sve i u sebe, koji zna kada bog i đavo zajedno doručkuju, koji ima više leševa iza sebe, nego moderni ratni zločinci zajedno i koji ima neke neraščićene račune sa Solom. Eto ga još jedan podzaplet :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...