Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja sam misljenja da bi cela Brody prica trebalo da se zavrsi ove sezone, bez obzira kakav zavrsetak bude. Sledece sezone Carrie, Saul, i drugi da se bave nekom novom pretnjom. Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by WTF
Link to comment
A Keri se dere na livadi in d midl of nouer a bed gajs™ je naravno ne cuju, sjajno.
Meni to nije previse smetalo, djelovalo mi je da je dovoljno daleko od njih, a nije ipak toliko glasno pricala.Epizoda je dosta bolja od prethodne utoliko sto je radnja makar malo pomjerena unaprijed, pojavio se Abu Nazir i to.. Ali sve u svemu, meni serija djeluje daleko manje... ozbiljno nego prije sto su slomili Brodoga. U isto vrijeme negdje kao i prva sezona, koja je u drugoj polovini prestala da bude bash dobra i postala samo zabavna sa mnogim eye-rolling momentima. I ovdje sam siguran da ce do kraja biti uzbudljivo, ali misilm da je serija izgubila dosta na kvalitetu. Nastavicu da pratim, ali sa [josh vise] snizenim standardima.
Link to comment

Meni je epizoda bila za nijansu interesantnija od prošle.Takođe mi je zasmetalo što Brodijevo konstantno odsustvo sa posla nikomene upada u oči, pogotovu sada kada je ostavio kola na pola puta do nigde. Mislim, ipak je on kongresmen, ima neke političke obaveze, birače i tako.Od ćerke ću da šiznem.Sa Abu Nazirom na svetom američkom tlu, imaju priliku da ovu sezonu dovedu do nekog logičnog kraja, a razvlačenje ove priče na još jednu sezonu bi bilo baš previše.

Link to comment

Time samo hoće da nam pokažu koliko duboko dopire ruka izdajnika u vrhu Američke vlade, CIA-e, pograničnih službi. Pa ti teroristi se šetkaju diljem Amerike, ubijaju poštene operativce na terenu, imaju logističku podršku u vidu helića, i šta je onda da se jednom Naziru obezbedi useljenička viza najmanje :naughty:

Edited by Arkadija
Link to comment

Meni je carski što Brodija prisluškuju dok jebe, snimaju dok mu žena sere, vataju ga hd kamerama u bilo kom podzemnom parkingu, verovatno vide kako mu se spermići mrdau u jajou a nije im palo na pamet da mu npr. ozvuče kola i metnu GPS tracker u njih.

Link to comment
Babo™ Nazir isto, kao svjetski terorista broj jedan, nema ko ga ne juri a on covjek obrije bradu i dodje u SAD najopustenije :fantom:
i niko ne cuje i ne vidi helikopter... realno, 24 je na jos jednu ovakvu epizodu (ili jos jednu scenu nivoa susreta brodyeve cerke sa onom) da bude bolja serija od ovoga.
Link to comment
i niko ne cuje i ne vidi helikopter... realno, 24 je na jos jednu ovakvu epizodu (ili jos jednu scenu nivoa susreta brodyeve cerke sa onom) da bude bolja serija od ovoga.
24 je od početka bila bolja serija od Homelanda i od 99% serija koje se pojavljuju. Realno™
Link to comment

Pogledao prve dve epizode prvog serijala i imao ceste transfere neprijatnosti zbog milijun nelogicnosti, simplifikacija, generalizacija & komercijalnih doskocica.Izgleda da posle Brejking Beda (i Forbrydelesn-a npr) nema uzivanja u drugim serijama.edit: svidja mi se soundtrek doduse, produkcija je takodje odlicna.

Edited by CowBoy
Link to comment

Zajebanciju na stranu, ti si prva osoba u univerzumu koja je konstatovala tako nesto [da su glumci u seriji loshi, ne da sam ja seret veliki]. S obzirom na pad kvaliteta u poslednjih par epizoda, gluma Carrie i Brodyja [koja je spektakularna] je daleko najbolji dio serije. Ne znam zasto ti se ne svidja, ali mislim da debelo grijeshish.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...